Kuchyně

Na návštěvě v moderní kuchyni v šedo-bílém elegantním provedení

Od   | 

Chcete-li aby se vám kuchyň rychle neokoukala, vyberte pro ni nadčasové barvy a jednoduchý design. To se povedlo majitelům, kteří za hlavní odstín zvolili šedou, kterou decentně doplnili bílou.

Majitelé zvolili uspořádání kuchyně do tvaru písmene U s varným ostrůvkem

Nadčasové materiály

Podle posledních trendů je kuchyň součástí obytného prostoru společného pro jídelnu i obývací pokoj. Celý interiér bytu je zařízen moderně a minimalisticky a z toho vyplynul i výběr stylu kuchyně. Sestava uskupená do tvaru písmene U má hladká dvířka bez úchytek. Dvířka jsou vybavená nejmodernějším dotykovým ovládáním systémem push-up, tedy stačí na plochu dvířek jemně zatlačit a ta se otevřou. Díky tomu tak vizuálně čistou plochu neruší žádné úchytky. Bílá dvířka v horní i dolní části sestavy jsou ve vysokém lesku. Protiváhu jim dělají pohledové matné plochy v dekoru betonu. Od obývací části odděluje kuchyň ostrůvek složený z varného modulu, na nějž přiléhá úzký úložný modul se čtyřmi zásuvkami. Dvířka mají tyto zásuvky z imitace betonu, korpus tvoří bílý Technistone Crystal Absolute White, takže lze tuto část ostrůvku využívat jako příležitostné barové posezení. S šedou barvou souzní i pracovní deska znovu z materiálu Technistone, tentokrát v odstínu Noble Concrete Grey. Lesklé plochy ještě dokresluje sklo, které kryje prostor za pracovní deskou.  

Nedílnou součástí kuchyně je jídelna, která nabízí při stolování i výhled francouzským oknem na terasu

Kuchyň v plné výbavě

Pravou část kuchyně tvoří modul s kuchyňskými spotřebiči a úložnými skříňkami. Chladnička s mrazničkou je vestavěná a vedle ní je do modulu ergonomicky do výše očí umístěná trouba a kávovar. Střední část sestavy pojala horní úložné skříňky k ukládání menšího a lehčího nádobí, v pracovní desce je zapuštěný dřez s vysokou dřezovou baterií. Dole je skříňka na tříděný odpad, na čisticí prostředky a vestavěná myčka. Do ostrůvku je soustředěné vaření v podobě skleněné plynové desky a úložné zásuvky na nádobí. Nad varným centrem je ve stropním podhledu zapuštěný odsavač par, který se spouští dálkovým ovládáním. Díky použitým materiálům i umístění v poměrně světlém a velkém prostoru si majitelé mohli dovolit větší koncentraci imitace betonu, který je tak typický pro industriální styl, hodící se do vysokých a prostorných místností.     

Kombinace šedé a bílé s akcenty betonu zajišťuje moderní minimalistický vzhled kuchyně


You must be logged in to post a comment Login