Koupelny

Minimalistické tvary, maximum možností
Novinky v kolekci KOLO Twins

Od   | 

Současné trendy v zařizování koupelen jasně směřují k větší lehkosti. Kolekce KOLO Twins, která získala prestiží ocenění Red Dot Design Awards, je nyní obohacena o umyvadla Low Rim v moderním designu. Rozšířenou nabídku umyvadel provází i doplnění nových skříněk.

Umyvadla Low Rim z kolekce KOLO Twins

Umyvadla Low Rim z kolekce KOLO Twins Zdroj: Kolo

Umyvadla Twins s obdélníkovým vnitřním prostorem a působivě nízkým okrajem působí aktuálním, subtilním dojmem. Jsou k dispozici ve třech velikostech: 50 cm, 60 cm a 80 cm. Díky široké nabídce pokryjí potřeby rodinné koupelny se dvěma umyvadly vedle sebe anebo jsou vhodné pro jednotlivé umístění do funkcionalistického, minimalistického interiéru. Různé kombinace umyvadel a skříněk pokrývají různorodé potřeby a preference.

Umyvadla Low Rim jsou nabízena v šířích: 50 cm, 60 cm nebo 80 cm.

Umyvadla Low Rim jsou nabízena v šířích: 50 cm, 60 cm nebo 80 cm. Zdroj: Kolo

Umyvadla perfektně ladí s nábytkem Twins, nově i se skříňkou s velikostí 80 cm. Jsou navrženy tak, aby vynikl jejich jedinečný design, a zároveň byly užitečným úložným prostorem. V nabídce jsou ve třech variantách: s jednou zásuvkou, se dvěma zásuvkami a s dvoukřídlými dveřmi; a také ve třech barevných vyhotoveních: lesklá bílá, stříbrný grafit, černá matná. Vyznačují se robustností, voděodolným provedením a spolehlivým kováním. Komfort skvěle dotváří tiché dovírání dvířek a zásuvek.

Umyvadla Low Rim jsou doplněna o skříňky Twins

Umyvadla Low Rim jsou doplněna o skříňky Twins Zdroj: Kolo

Linie Twins byla navržena s důrazem na minimalistické tvary a maximum možností využití. Moderní design, kubistické formy, odolnost, snadnost použití a modulární koncepce umožňuje vytvářet v koupelně jedinečné a mimořádně užitečné kombinace.

Umyvadlo se skříňkou se vyznačuje robustností, voděodolným provedením a spolehlivým kováním. Dvířka i zásuvky mají tiché dovírání.

Umyvadlo se skříňkou se vyznačuje robustností, voděodolným provedením a spolehlivým kováním. Dvířka i zásuvky mají tiché dovírání. Zdroj: Kolo

Kontakt: Geberit


You must be logged in to post a comment Login