Koupelny

Minimalistické a hodí se do každé koupelny! RAVAK představuje novou řadu sprchových koutů Nexty

Od   | 

Patříte k milovníkům čistého, jednoduchého a elegantního designu – pak je kolekce sprchových koutů Nexty, které aktuálně představuje RAVAK, tím pravým právě pro vás. Minimalistické zpracování, kvalitní rám, otočný pant a sklo, které se snadno udržuje, už nemusí být snem.

Nové sprchové kouty Nexty, mohou mít i bílé rámy. Zdroj: RAVAK

 

Moderní design a čistota

Sprchové kouty řady Nexty mají minimum kovových profilů a maximum čistého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm. Výrobky se vyznačují moderním tvarem otočného pantu – madla s odlehčeným rámem pak tvoří základ každé minimalistické a elegantní koupelny. A to v pěti barevných variantách.

 

Proč sprchový kout od Ravaku?

 

Otevírání, o jakém se vám nesnilo

Řada lidí se sprchovým koutům s otevíracími dveřmi brání kvůli špatným zkušenostem – dveře začnou rezivět, špatně doléhat, těžce se s nimi manipuluje. To však nehrozí u tohoto sprchového koutu – jednoduchý systém otevírání dveří je takřka nezničitelný a nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Samotný čep je tvořen kvalitní nerezovou ocelí zasazenou do těla pantu. Pivot (nerezový čep) zapadá do plastového pouzdra, v němž se otáčí. Materiály jsou pevné a kluzké, proto není nutné mechanismus nijak mazat – použití pouhých dvou komponent se stará o dlouhou životnost. 

 

NÁŠ TIP: Líbí se vám představa černého sprchového koutu v koupelně? Pak se podívejte také na černé baterie ze série 10° Free black a doplňky ze série 10° Black.

 

Madlo? Jak vám bude vyhovovat!

Polohu madla si můžete na sprchový kout nastavit dle své potřeby. Chcete jej otočit směrem dolů? Nebo se vám budou dveře lépe otevírat, když jej umístíte do strany? Připevněné směrem nahoru může sloužit také jako držák ručníku.

Madlo můžete namontovat libovolným směrem. Zdroj: RAVAK

Pět variant, z nichž si jistě vyberete

Sprchové kouty Nexty si můžete vybírat hned z pěti barevných kombinací – všechny jsou decentní, přesto si získají vaši plnou pozornost. Najde se zde jak černé či bílé provedení, tak i něco pro milovníky kovu ve své přirozené podobě:

  • Bílá (bílý rám, madla a panty jsou v provedení chrom),
  • bílá/bílá (rám, madla i panty jsou v bílém provedení),
  • lesk (rám, madla i panty jsou v provedení chrom),
  • satin (rám, madla a panty jsou v provedení satin),
  • černá (rám, madla i panty jsou v černém provedení).

Panty fungují naprosto spolehlivě. Zdroj: RAVAK

Proč volit řadu Nexty?

  • 5 let záruka.
  • Jednoduchá a rychlá montáž – Nexty se dodávají v předmontovaném stavu.
  • Perfektně se přizpůsobí – Nastavovací profil NNPS pomůže vyřešit stavební nerovnosti flexibilně a okamžitě. Sprchové kouty, dveře a pevné stěny Nexty lze rozšířit až o 4 cm na každé straně. Vyřešíte tak časté nepříjemnosti při zařizování koupelny.
  • Skvělá údržba – minimum profilů a žádná nepřístupná místa. To znamená méně času na údržbu. Díky ochranné vrstvě AntiCalc® vydrží sklo déle čisté (neusazuje se vodní kámen).

Dáváte přednost raději vaně?

Fotogalerie:

 

Více informací najdete ZDE

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login