Doplňky do bytu

Mechové obrazy sluší každému interiéru

Od   | 

Pohled na květiny uklidňuje, navozuje pocit pohody a celý prostor přirozeně zútulní. Proto bytoví architekti a interiéroví designéři ve svých návrzích nezapomínají na zeleň a stále více populární jsou tak i dekorativní mechové obrazy a mechové stěny.

Mechové obrazy tak objevili i špičkoví architekti a designéři, kteří je svým klientům stále častěji navrhují na míru. Skvěle padnou do každého interiéru, ať už se jedná o váš domov, kancelářské prostory, butiky, showroomy či restaurace. Výhodou je také nesmírná variabilita co do velikosti, tvaru a také rámu. Můžete mít mechový obraz v minimalistické stěrce nebo ohromit všechny opulentním rámem, který nechá vyniknout zelené kráse obrazu.

Mechové obrazy podtrhnou styl interiéru. Zdroj: Němec

Společnost NĚMEC s.r.o. nabízí aranžované mechové kompozice v rámech potažených ručně aplikovanou stěrkou Betonepox®, která se v této kombinaci stává zajímavým protikladem k mechové zelené ploše obrazu nebo výrazným Granitem, který nikde nepřehlédnete.

Na vás je také výběr mechů, kterých existuje mnoho druhů – lesní mech s krásnými dlouhými vlákny, jasně zelený sobí mech s měkkou strukturou, můžete si vybrat španělský mech, který roste v podobě vírů špagetového tvaru či královský mech, charakteristický dlouhými zelenými vlnami, které kontrastují s jeho hnědými chomáčky. Je také větší a výraznější a díky přirozeně zabarvenému odstínu přináší elegantní dojem.

Z mechů se dají vytvořit nejrůznější obrazce. Zdroj: Němec

 

  • Každý obraz je nenapodobitelný originál, který odráží svého majitele.
  • Stane se potěchou pro oko i pro duši. Můžete si nechat vytvořit z mechu logo společnosti, nebo třeba mapu světa, která jako zajímavý prvek podtrhne jednoduchost okolního interiéru.
  • Mechové obrazy či stěny budou zdobit interiér po mnoho let a jejich údržba je prakticky minimální.

 

Do domova pomocí mechových obrazů vnesete přírodu.

Mechové obrazy od firmy NĚMEC splňují přísné hygienické normy pro pracovní prostředí a limity pro prostředí v pobytových místnostech. Pořídit si můžete již hotové mechové obrazy, nebo balení mechu, ze kterého si pomocí své fantazie vytvoříte umělecké dílo přesně podle svého přání.

 

 Více informací najdete na Nemec.eu

 

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login