Koupelny

Maximální hygiena se sprchovacím WC od Geberit

Od   | 

Při výběru toalety dnes hraje kromě designu stále důležitější roli dokonalá hygiena a snadná údržba. Sprchovací WC Geberit AquaClean jsou navržena tak, aby se nejen komfortně používala, ale i jednoduše čistila. Rychlý a efektivní úklid umožňuje keramická mísa bez okraje se speciální glazurou, snadné odnímání WC sedátka a samočisticí sprchovací tryska. Podívejte se blíže na jednotlivé prvky, které zajišťují mimořádnou úroveň čistoty a hygieny.

WC mísa, která se snadno čistí? Jedině bez zbytečných skulin!

Běžné toalety se neobejdou bez splachovacího okraje, který je prakticky nemožné důkladně vyčistit. V tomto obtížně přístupném místě se hromadí špína a usazeniny, které mohou být příčinou nepříjemného zápachu. Naproti tomu keramické mísy bez splachovacího okraje šetří čas při úklidu WC a pro jejich údržbu není zapotřebí používat agresivní čisticí prostředky – mísu stačí pouze otřít hadříkem. Speciálně navržené tvary keramických mís najdete u sprchovacích WC AquaClean.

Unikátní asymetrické WC

Prvním typem keramické mísy bez splachovacího okraje s celosvětově jedinečnou technologií splachování TurboFlush disponuje luxusní model AquaClean Mera a elegantní AquaClean Sela. Díky asymetrickému tvaru mísy a spirálovitě vedenému proudu vody je splachování nejen účinnější, ale také mnohem tišší. Obtížně přístupná místa jsou redukovaná na minimum, rohy a hrany chybí úplně.

Proud vody je při splachování veden do spirály. To zaručuje dokonalou čistotu.  Zdroj: Geberit

WC s Rimfree® keramickou mísou

Druhý typ WC keramiky najdete u všestranného modelu Geberit AquaClean Tuma. Rimfree® WC nemá splachovací okraj, a přesto dokáže i s malým množstvím vody opláchnout celý vnitřní povrch mísy. To značně usnadňuje čištění a snižuje objem splachovací vody. Hladký povrch WC je díky tomu stále hygienicky čistý.

Toaleta nemá splachovací okraj, a proto je dokonale čistá. Mísa bez splachovacího okraje také umožňuje snadné čištění. Zdroj: Geberit

Žádný prostor pro špínu

Speciální glazura KeraTect® odolná proti poškrábání zaručuje dlouholetou ochranu keramických povrchů. Téměř neporézní, extrémně hladký povrch chrání před bakteriemi a mikroorganismy a zaručuje, že i po letech vypadá WC mísa jako nová.

Praktická funkce QuickRelease

WC sedátko lze jednoduše sundat. Zdroj: Geberit

Čistota není důležitá jen uvnitř toalety. Stejně potřebná je i z její vnější strany. Perfektní úklid se díky snadno odnímatelnému WC sedátku a víku stává hračkou. WC sedátko lze velmi jednoduše a rychle sundat, důkladně umýt a povrch keramiky jedním pohybem ruky otřít.

Samočisticí tryska

Sprchovací tryska se vždy před a po osprchování automaticky opláchne. Zdroj: Geberit

Každé sprchovací WC má rameno s tryskou ukryté v dobře chráněné poloze. Sprchovací tryska se vždy před a po sprchování automaticky opláchne vodou. Zůstává tak stále skutečně čistá a připravená pro další použití.

Systém automatického odvápnění

Speciálně vyvinutý odvápňovací program odstraňuje vodní kámen z veškerých částí, kterými protéká voda. Odvápňování je přitom stejně snadné jako u kávovaru.

 

Více informací o výhodách, komfortních funkcích a konkrétních modelech sprchovacích WC Geberit AquaClean naleznete na www.geberit-aquaclean.cz

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login