Články

Matějovský & Samsung: Vánoční soutěž plná luxusu

Od   | 

Zkraťte si čekání na Ježíška exkluzivní vánoční soutěží, ve které na vás čekají moderní domácí spotřebiče značky Samsung a vouchery na ložní povlečení a textilní bytové doplňky od české firmy Matějovský! Na tři z vás čekají hodnotné výhry, které dodají vašim domovům ještě větší pohodlí a luxus.

Zdroj: Matějovský

Vyhrajte snové ceny, které skvěle doplní vaši domácnost a zpříjemní každý den nového roku. Útulný domov je třeba si hýčkat nejen o Vánocích!

1. místo: Parní pračka Samsung BESPOKE AI™ 11 kg + Voucher 5 000 Kč

Oblečení a péče o domov nikdy nebyly snazší! Elegantní pračka BESPOKE AI™ 11 kg nejenom zpracuje až 11 kg prádla, ale také dávkuje správné množství pracího prostředku dle potřeby. S režimem AI Energy ušetříte na elektřině a získáte nejlepší péči pro váš textil. S voucherem v hodnotě 5000 Kč na e-shop Matějovský si pak dopřejete nové povlečení a bytové doplňky podle vlastního výběru. Můžete si udělat radost českou klasikou v podobě kolekce povlečení s motivy kreseb Josefa Lady nebo třeba exkluzivními kolekcemi prémiových lůžkovin z přírodních materiálů.

2.místo: Chladnička Samsung 387 l + Voucher 4 000 Kč

Elegantní černá chladnička skrývá výkon a prostor pro vaše potraviny. S technologií SpaceMax™ a Twin Cooling Plus™ budou vaše potraviny déle svěží a uskladníte jich více. K tomu přidejte voucher v hodnotě 4000 Kč od značky Matějovský. Nechte se inspirovat širokou nabídkou vzorů, mezi kterými najdete povlečení, které dokonale padne právě vaší ložnici! Své oblíbené povlečení můžete doplnit o prošívaný přehoz nebo hebkou deku pro maximální pocit pohodlí.

3. místo: Vysavač Jet 85 complete + Voucher 3 000 Kč

Vysavač Jet 85 complete přináší čistý vzduch a pohodlí. S vysokým sacím výkonem a dlouhou výdrží baterie je ideální pro každodenní úklid. K tomu získejte od značky Matějovský voucher na 3000 Kč. Matějovský není zdaleka jen o povlečení. Přináší komfort prémiových přírodních materiálů do celého vašeho domova. Luxusní ručníky vám nabídnou každodenní domácí wellness a designové utěrky budete chtít mít stále na očích. Nebo sháníte výbavičku pro miminko?

 

Jak se zapojit?

Soutěž trvá do 17. prosince 2023. Stačí vyplnit soutěžní formulář s otázkami uvedenými na webu značky Matějovský a můžete vyhrát! Tři výherci budou vylosováni ze správných odpovědí a kontaktováni emailem. Vyhlášení výsledků se uskuteční 18. prosince 2023 na facebookové stránce firmy Matějovský.

 

Připravte svůj domov na vánoční radost a dotek luxus!

 


You must be logged in to post a comment Login