Tipy

Jejich malá dcerka odmítala jíst. Když jim lékař řekl proč, byli v šoku. Této chyby se může dopustit každý!

Od   | 

Bathena a Kendall byli radostí bez sebe, když se jim narodila malá holčička. Hned na začátku jejich společného života je ale čekalo nepříjemné překvapení. Mladý pár si již delší dobu přál vlastního potomka, a proto byli šťastni, když se dozvěděli, že Bathena je těhotná. Celé těhotenství probíhalo v klidu a bez komplikací. Problémový nebyl ani porod, na jehož konci se oba mladí rodiče dočkali zdravé holčičky, která dostala krásné jméno Jane. Velmi brzo na ně ale čekalo nepříjemné překvapení.

Jane měla zdravotní komplikace, ale lékaři na nic nepřišli

Mladí rodiče si během pár dní začali všímat, že je malá Jane stále unavená a nechce ani moc jíst. Zpočátku jim to nepřipadalo zvláštní, jednalo se o jejich první dítě, a tak nevěděli, zda je to normální nebo ne. Po pár dnech ale Bathena začala být nervózní a raději vyhledala lékařskou pomoc. Doktor provedl Jane různá vyšetření, ale jejich výsledek byl vždy stejný. Nic zvláštního nebylo objeveno.

Zajímavé ale bylo, že únavou začala trpět také Bathena, a dokonce i Kendall. Zpočátku nechtěli panikařit, přece jen byli v nové životní situaci, a to je mohlo vyčerpávat více, než si mysleli. Když se ale k problémům, které již měli, přidala stupňující se bolest hlavy, bylo jasné, že něco není v pořádku. To následně potvrdila návštěva babičky, která si během chvíle v jejich domě začala stěžovat na silné bolesti hlavy.

Pokračování článku na další straně..


You must be logged in to post a comment Login