Koupelny

Magická síla dotyku: Toaletní tlačítko TECEvelvet

Od   | 

Německá firma TECE představuje zcela nový typ ovládacího tlačítka TECEvelvet, které přepisuje historii. TECE jako první na světě použila k jeho výrobě mnohonásobně oceněný materiál FENIX NTM®.

Velmi jemný povrch a super matný vzhled tlačítka je velice odolný vůči poškrábání, čistící chemii a hlavně otiskům prstů. Tajemství této magie je právě v použitém materiálu, který je inovativní, přitažlivý a unikátní. Díky tomu je inspirací pro interiérové architekty, designéry a projektanty. High-tech materiál a jasné lineární tvary byly navržené hvězdou bytové architektury Konstantinem Grcicem. „Vytvořit design výrobku, který je zásadní v naší každodenní rutině, způsobem, aby nenarušoval naše vědomí: to dělá ovládací tlačítko TECEvelvet obzvlášť atraktivní.“ Konstantin Grcic, průmyslový designér.

Podívejte se na naše video o WC tlačítku TECEvelvet

 

S tlačítkem TECEvelvet přinesl Konstantin Grcic svěží vánek do moderních koupelen. Dokonalá technologie materiálu zajišťuje hedvábný dotek. Povrch ovládacího tlačítka TECEvelvet se pod mikroskopem jeví jako svěží a krásná kopcovitá krajina. Tato jedinečná struktura minimalizuje odraz světla a spíše ho rozptyluje. To dává tlačítku TECEvelvet příjemně matný vzhled. Nová generace akrylových pryskyřic tvoří dokonale celistvý povrch zabraňující pronikání prachu a vody.

Materiál FENIX NMT® od italského výrobce Arpa Industriale můžete spatřit v luxusních kancelářích nebo obchodech. Stejně tak se hojně využívá v exkluzivních kuchyních, při výrobě originálního nábytku a nyní i ve výjimečných koupelnách. Ovládací tlačítko TECEvelvet svým přímočarým a pravidelným tvarem s matným vzhledem podtrhne moderní vzhled každé koupelny. V jednom ze šesti nabízených zemitých odstínů dokreslí jedinečný interiér exkluzivních koupelen.

 

Více informací naleznete ZDE

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login