Architektura a design

LED pásky jako stavebnice

Od   | 

Při instalaci LED pásků je častokrát zapotřebí je sestavit, spájet, zkrátka dodělat, a ne každý je rozený kutil nebo se nechce zabývat složitou montáží. Máme pro vás jeden zajímavý tip, který tohle martyrium odstraní.

U LED pásků můžete měnit barvu bílého světla, z teplé bílé do studené a naopak

Na trhu existují sady hotových LED pásků, které obsahují vše potřebné pro snadné zapojení, bez nutnosti používat pájku. Set jen vyndáte z krabice, spojíte, odlepíte ze spodu lepicí pásku a umístíte na zvolenou plochu. Sada obsahuje napaječ a trafo a kabel připravený rovnou pro zapojení do zásuvky. Instalace je opravdu snadná, nepotřebujete k ní žádné nářadí.

Komponenty se jednoduše k sobě spojí

LED pásky z těchto sad jsou vhodné do dětských pokojů pro osvětlení skříněk a poliček, do pracovny pro osvětlení regálů, do kuchyně pod spodní skříňky, kde slouží jako dekorativní osvětlení, když se třeba večer jdete napít. Regulace je většinou přes dálkové ovládání. LED pásky jsou v sadách k dodání v různých teplotách chromatičnosti (teplá / studená bílá), v různých délkách, s různými typy ovládání a pro vytvoření náladových atmosfér také v barvách RGB.

Osvětlení pomocí LED pásků je moderní, úsporné, a díky již hotovým sadám i snadné na instalaci a ovládání. A kdy si pořídíte svůj vlastní LED pásek vy?

 

Podívejte se na stavebnici z LED pásků v reálu

 

Fotogalerie:

 

VÍCE NA AULIX.CZ

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login