Ložnice

Kvalitní spánek? Vyzkoušejte matrace USNU!

Od   | 

Kolikrát jste se po ránu probudili rozlámanější a unavenější, než když jste šli spát? To, že kvalitní spánek je důležitější, než cokoliv jiného, ví asi každý. Proto by měla být samozřejmostí nejen kvalitní postel, ale zejména matrace. V dnešní době si již spoustu lidí uvědomuje, že investovat do zdraví se vyplatí ve všech směrech, navíc, když spánkem strávíme zhruba třetinu svého života. Právě z tohoto důvodu lidé do matrací rádi investují a pořizují si kvalitní ortopedickou matraci, nebo zdravotní matraci

Budíte se ráno s bolestmi zad a únavou? Na vině je možná špatná matrace

Proč je vhodné zvolit kvalitní matraci?

Společnost USNU.cz je výrobcem kvalitních matrací, které ovšem spadají i do vyšší cenové kategorie. To sice může některé spotřebitele odradit, ale na druhou stranu máte záruku kvalitního a zdravého spánku a navíc při koupi matrace dostanete záruku na 7 let. Výrobce navíc používá certifikované materiály té nejvyšší jakosti, díky které matrace vydrží mnohem déle, než ostatní levné alternativy.

Ortopedická matrace versus zdravotní matrace

Stojíte před rozhodnutím, zda si pořídit kvalitní ortopedickou matraci, nebo zdravotní matraci. Kterou zvolíte, a jaký je mezi nimi vlastně rozdíl? Větší než si myslíte!

Ortopedické matrace

Trápí vás nesnesitelná bolest zad? Máte zdravotní problémy, nebo jen nedostatek pohybu z důvodu sedavého zaměstnání? Pak je pro vás ideální volbou kvalitní ortopedická matrace USNU. Tyto matrace v sobě ukrývají ortopedický lamelový rošt, díky kterému zabezpečují správnou polohu těla, ať už spíte, nebo ležíte v jakékoli pozici. Navíc díky kvalitní konstrukci matrace zajišťují ideální podepření těla, čímž je páteř ve správné poloze. Základem matrace je lamelový rošt a uvnitř matrace se ukrývá velké množství vzduchových kapes, což napomáhá k větrání matrace a odvádění vlhkosti.

Mezi hlavní výhody špičkových ortopedických matrací patří nastavení anatomických zón, 5 váhových kategorií dle váhy uživatele, volba materiálu povrchu matrace dle požadavků zákazníka a zejména skvělá prodyšnost.

Zdravotní matrace

Zdravotní matrace sice nejsou všemocní léčitelé, ale preventivně předchází zdravotním problémům, které se během spaní na nekvalitní matraci mohou jednoduše objevit. Zdravotní matrace USNU pomáhají tělo podpírat a tím pádem se mnohem lépe vyspíte a načerpáte tolik potřebnou energii. A jelikož výrobce již delší dobu spolupracuje s nemocnicemi a lékaři, matrace jsou testovány přímo v nemocnicích při plné zátěži. Proto se jejich vývoj žene stále dopředu a vy si s jistotou pořídíte kvalitní a osvědčenou matraci.

Výhodou zdravotních matrací je nejen špičková kvalita a certifikáty prokazující nejvyšší jakost, ale i vhodnost pro každého konkrétního spotřebitele. Díky správnému výběru zdravotní matrace předejdete případným problémům a navíc vám i mnohem déle vydrží.

Složení této matrace je z pěny Duren v kombinaci s latexovou pěnou

Neváhejte a navštivte některou z nejbližších prodejen! Personál vás nejen přivítá s úsměvem, ale navíc je odborně vyškolen a nabídne vám přesně takovou matraci, která je vhodná nejen pro vás, ale i pro vaši celou rodinu.

Vhodný výběr matrace je základ pro zdravý spánek


You must be logged in to post a comment Login