Kuchyně

Kvalitní designové dřezy pro všední den v kuchyni

Od   | 

Moderní, kvalitní a s mnoha kombinacemi – nové kuchyňské dřezy hansgrohe splňují nejvyšší požadavky na tento středobod kuchyně.

Kuchyňské dřezy značky hansgrohe vytavené na Salónu nábytku v Miláně přináší do moderní kuchyně funkční design, kvalitní materiály a pohodlné ovládání. Harmonicky se začlení do obytného prostředí a jsou tak maximálně vhodné pro zákazníky, kteří chtějí kuchyni dodat ušlechtilý a individuální nádech.

Flexibilní kombinace s nerezovými dřezy hansgrohe

Nerezová ocel je stále ještě nejpoužívanějším materiálem v kuchyni. Je hygienická, vhodná pro potraviny, odolná vůči teplu a snadno se čistí. S odpovídající baterií vzniká opticky perfektní celkové řešení.

Pro běžné šířky spodních skříněk jsou na výběr různé varianty produktů hansgrohe pro všechny typy montáže. Nejužší model se spodní montáží začíná u šířky vaničky 450 milimetrů. V souladu s trendem jednoho velkého dřezu bez odkapávací plochy je pak kuchyňský dřez s vaničkou o šířce 660 milimetrů. U dvojitého dřezu existují varianty se dvěma stejně velkými vaničkami nebo s jednou menší a jednou větší, které se hodí pro spodní skříňky o šířce 80 centimetrů a více. Vestavný dřez hansgrohe s vaničkou o šířce 450 milimetrů a odkapávací plochou širokou 500 milimetrů je vhodný pro montáž do spodních skříněk se šířkou od 60 centimetrů.

Mnoho různých montážních a modelových variant nerezových dřezů hansgrohe a široká paleta kombinovatelných kuchyňských baterií hansgrohe umožňují sestavit kuchyňský dřez zcela podle individuálních požadavků a zvyků.

Individuální akcenty s granitovými dřezy hansgrohe

Program granitových dřezů hansgrohe nabízí vysokou flexibilitu a individuální možnosti sestavení s různými tvary, velikostmi a třemi trendy barvami: grafitovou černou, kamennou šedou a betonovou šedou. Pracovní deska a dřez se mohou spojit do jednoho optického celku, vědomé akcenty se zdůrazní kombinací tmavých a světlých barev. Puristický, přímočarý design učiní z každé kuchyně pastvu pro oči. Široké, designově výrazné okolní plochy přitahují pozornost k materiálu a nabízí další výhody. Navíc u všech granitových dřezů hansgrohe mizí ze zorného pole přepad. Ten je umístěn na pravém boku, což zajišťuje čistý a upravený vzhled.

Díky kvalitnímu materiálu SilicaTec mají granitové dřezy dlouhou životnost, jsou hygienické a robustní. Povrch je hladký, tvrdý a bez pórů. Díky tomu se dají snadno čistit a nečistoty stékají pryč. Kromě toho je pachově neutrální, odolný vůči UV záření a teplu, vhodný pro potraviny, odolný proti nárazům a barevně stálý. Červené víno, káva nebo čaj nemají šanci zanechat své stopy.

Sortiment granitových dřezů hansgrohe zahrnuje jednoduché dřezy pro spodní i horní montáž, jednoduché dřezy s odkapávací plochou nebo dvojité dřezy ve všech třech barevných variantách. Všechny modely v grafitové černé barvě jsou navíc k dostání jako praktické dřezové kombinace s kvalitní baterií, pohodlným systémem ovládání, inteligentním sBoxem a kompletním montážním materiálem.

Více se o dřezech hansgrohe dozvíte zde


You must be logged in to post a comment Login