Dětské pokoje

Kvalitní a účinné ekologické prostředky pro naše nejmenší

Od   | 

Ekologie je dnes důležitým tématem. Je totiž třeba myslet na budoucnost nejen naší, ale především našich dětí. A proč tedy nezačít právě u nich? Už od narození jim můžeme dopřát tu nejjemnější a nejšetrnější péči a zároveň se při tom chovat maximálně ekologicky.

Frosch nabízí ucelený program pro péči o děti. Zdroj: Frosch

V široké nabídce ekologických produktů Frosch nalezneme kompletní řadu produktů pro miminka a batolata, které jsou navrženy s ohledem na specifické potřeby dětské pokožky.

Dětské prádlo je neustále v kontaktu s citlivou dětskou pokožkou, proto je důležité věnovat zvýšenou pozornost. Začněme tedy pracími prostředky. Vezmeme-li to chronologicky, můžeme na prádlo našich nejmenších použít hypoalergení máchadlo s výtažkem z heřmánku, nebo sprej na skvrny s obsahem citrátu, který si hravě poradí jak s bílým, tak barevným prádlem. Prádlo můžeme vyprat v pracím prášku či tekutém pracím prostředku Frosch, které neobsahují barviva, parfémy ani konzervační látky, ale zároveň se vyznačují vysokou prací silou i při nízkých teplotách.

 

Podívejte se na výrobky z řady Frosch Baby v praxi

 

A Frosch si samozřejmě uvědomuje, že péče o naše nejmenší nekončí u prádla. Na pomoc můžeme přizvat i hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů, který bez jakékoliv chemie ošetří a vyčistí dětské židličky, přebalovací pulty nebo omyvatelné hračky.

Dětské nádobí a další, vybavení jako jsou dudlíky, lahvičky, kousátka, můžete bez obav omýt v mycím prostředku na dětské potřeby s účinným přírodním složením, který se postará o odstranění zbytků mléka, šťáv a dalších pokrmů.

Frosch Baby zahrnuje i kompletní mycí program. Zdroj: Frosch

S Frosch máte jistotu, že se chováte zcela ekologicky a ohleduplně nejen ke svým nejbližším, ale i k životnímu prostředí. Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad. Všechny produkty jsou založené na přírodním složení, jsou hypoalergenní a dermatologicky testované.

 

 


You must be logged in to post a comment Login