Koupelny

Kvalita, kterou můžete cítit: Tlačítka TECE jsou vyšší třída

Od   | 

Dokážete rozpoznat, které ovládací tlačítko jste právě zmáčkli, aniž byste se na ně podívali? Pravděpodobně ne – pokud to tedy není jedno z tlačítek TECE.

Kvalitu výrobků můžete také posoudit poslechem, nebo intuitivně na základě svých pocitů. Když nastoupíme do automobilu, poznáme také podvědomě, zda se jedná o auto prémiové řady, nebo pouze o běžný typ. Stačí, když se dveře samy s lehkostí zavřou a potenciální majitel pochopí, že právě nastoupil do vysoce kvalitního vozu. Tento příklad lze obdobně použít i v našem případě, protože splachovací tlačítka TECE mají na uživatele podobný účinek. Materiál, poctivá práce a design výrobku – po technické a estetické stránce – zanechávají v uživateli pocit vysoké kvality ve všech ohledech.

Nerezové tlačítko TECEsquare

Nerezové tlačítko TECEsquare

Mechanizmus s tlumicími prvky

TECE nabízí širokou škálu sortimentu uspokojující rozdílné požadavky a vkus zákazníků. Ať už se jedná o základní tlačítko, nebo elegantní designový kus, všechna tlačítka TECE jsou charakteristická unikátním pocitem, který vzbuzují při dotyku, a vysokou úrovní provozního komfortu. Tlumicí prvky pod tlačítkem spolehlivě zabraňují hluku při aktivaci tlačítka a přinášejí radost z  příjemného materiálu.  Tlačítko spouští kontrolovatelné spláchnutí bez zbytečné prodlevy. Minimální vzdálenost mezi tlačítkem a rámečkem podtrhuje vysoce kvalitní vzhled.

Skleněné ovládací tlačítko TECEloop

Skleněné ovládací tlačítko TECEloop

TECE využívá pro výrobu tlačítek různé materiály. Ve standardních a komerčních budovách se běžně využívá plast. Tlačítka z nerezové oceli jsou vhodné pro často používané toalety.  Tlačítka jsou v některých řadách dostupná i volitelně s antibakteriálním povrchem. Do luxusních prostorů TECE nabízí elegantní designová tlačítka ze skla nebo nerezové oceli. Pro perfektní začlenění do interiéru je možné využít speciální montážní rámeček, díky kterému je možné nainstalovat tlačítko do jedné roviny se zdí. Je také možné tlačítka barevně sladit s interiérem.

Plastové ovládací tlačítko TECEbase

Plastové ovládací tlačítko TECEbase

Další informace najdete na stránkách firmy TECE

tece_logo


You must be logged in to post a comment Login