Architektura a design

Kůže v interiéru je in!

Od   | 

Toužíte po kvalitní kožené sedací soupravě do vašeho interiéru? Rady, jak takový nábytek vybírat se vám mnohonásobně vrátí. Tu opravdovou kvalitu jak v materiálech, tak i zpracováním najdete u celosvětové nábytkářské jedničky Natuzzi Italia. Vyhlášený specialista na kožený nábytek má co nabídnout.

Společnost Natuzzi Italia přináší nabídku Leather SALE. Ta představuje 15% slevu na všechny kožené výrobky na objednávku. Nemusí to být jen pohovka, ale třeba i postel, židle, křesla. Doménou nabídky je kožený nábytek.

Kůže Natuzzi Italia pocházejí z hověziny převážně z Jižní Ameriky a Evropy. Pan Pasquale Natuzzi, zakladatel, předseda a vrchní designer firmy neponechal nic náhodě. Aby jeho výrobky byly dokonalé, založil v Itálii rodinný podnik na zpracování kůží. Záruka nejvyšší kvality zde hraje prim.

Populární pohovka Herman, ta, jejíž ploutve evokují bílou velrybu Moby Dicka, koupíte s 20 % slevou.

 

20% sleva na modely Herman a Preludio

 

Jak si vybrat tu správnou kůži?

Každá kůže má svůj příběh. Rozdíly jsou v barevnosti, struktuře, omaku i pevnosti. Některé kůže mají vrásky či menší zahojené jizvičky, které ale nejsou vadou. Představují autentičnost a krásu tohoto materiálu. Kůže přirozeně přijímá tvar vašeho těla pro co možná nejvyšší pohodlí. Prvních pár dní či týdnů je kůže jako nová. Postupně různě patinuje.

Potřebujete koženou sedačku do zátěžového prostoru, kde jsou děti nebo domácí zvířata?

Tehdy vybírejte z dobře ošetřených kůží s lakovaným povrchem, na kterém se drobné nehody snadno opraví.

Máte vztah ke starým věcem a chováte se k nim s velkou opatrností?

Pro vás budou vhodné kůže typu natural. Podle tohoto klíče snadno zjistíte, jakému typu kůže dáváte přednost. Kožené sedací soupravy nabízí Natuzzi Italia ve dvou provedeních.

Quadro – vzdušnější, ale tužší, má světlejší odstín cappuccino, chromové nožky a polohovací podhlavníky. Nyní jí koupíte s 30 % slevou.

Kůže Protecta

Toto slovo znamená ochrana. Jedná se tedy o ty kůže, které jsou opatřené povrchovou vrstvou, která zajišťuje jejich dokonalý vzhled po celou dobu životnosti. Nebudou se do ní vpíjet vylité kapky, vše se dá jednoduše utřít. Jediné, co potřebuje, je jednou ročně ošetřit ochranným prostředkem. Protecta má mnoho variant i barevností. Protecta 25 je nejpopulárnější kůže u zákazníků Natuzzi Italia a lze ji mít v mnoha barevných variacích.

Na modely z řady Preludio získáte slevu 20%

Kůže Natural

Jedná se o přírodní, krásně probarvené, jemné kůže. Jejich povrch není lakovaný. Hebkosti omaku se dosahuje zbroušením, případně voskováním nebo napouštěním oleji. Sedačka z kůže natural bude žít s vámi a patinovat. Nikdy nebude bílá. Vždy však bude věrně sloužit jako váš přítel.

Obecně platí, že čím přírodnější kůže je, tím je cennější. Kůže vždy značila jistý luxus, velkou životnost a pokud se přidá mistrovské zpracování Natuzziho řemeslníků, máte na mnoho let vystaráno.

 

Slevy na skladové zásoby:  30% sleva na modely Quadro a Balance

 

Balance – konzervativnější, má nožky z dřeva wenge, je polohovatelná.

Perfektní ruční prošití, pečlivost zpracování každého detailu, nádherné barevnosti a designové tvary. To jsou hlavní znaky práce Natuzzi Italia.

Teď už se v kůžích vyznáte, tak neváhejte prozkoumat kvalitu kůže pohmatem a vybrat si.

 

VÍCE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login