Inspirace

Kuchyňská dvířka, na kterých nejsou vidět otisky prstů

Od   | 

Rozlehlé moře pokračující za horizont a písečná pláž omývaná jeho divokými vlnami… do tohoto obrazu se v myšlenkách přenesete pokaždé, když sáhnete na povrch fóliovaných nábytkových dvířek s dekorem ULTRA. „Unikátní strukturované fólie ULTRA na nábytkových dvířkách T.classic na dotek evokují jemná zrnka písku. Jejich jedinečnou předností je i to, že na nich nejsou vidět žádné otisky prstů”.

Tento fascinující povrch však není pouze designovou záležitostí, význam má také z pohledu praktických vlastností materiálu,“ říká Martin Dusík, obchodní ředitel společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a vysvětluje: „Fólie ULTRA totiž vynikají mimořádnou odolností vůči jakémukoliv mechanickému poškození a jejich matné provedení zcela eliminuje otisky prstů.“ Dotýkat se jejich „písečného“ povrchu tedy můžete tak často, jak jen chcete. Na dotek jemná struktura navíc nikterak nezhoršuje údržbu povrchu – čistí se stejně snadno, jako materiály s hladkou plochou.

Nábytková dvířka T.classic jsou dostupná ve třech variantách fólií ULTRA, přičemž atmosféru léta ještě umocní dekor černá ULTRA, který vás přenese na černé pláže exotických ostrovů Santorini či Tenerife.

 

Více na: Trachea.cz

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login