Kuchyně

Kuchyňská baterie SmartControl Dual Spray

Od   | 

Postupující urbanizace vede k otevřenému pojetí interiérů: obývací část, jídelna a kuchyň splývají v jeden prostor, ve kterém se odehrává společenský život s rodinou a přáteli. Trend, kdy se kuchyně stává nezbytným středobodem moderních domácností, se v posledních letech ještě zrychlil. Kdysi funkční místnosti se proměnily v multifunkční obytný prostor pro vaření, setkávání s rodinou a přáteli, práci, a dokonce i domácí výuku.

To vedlo ke změně požadavků, a to i v souvislosti s kuchyňskou baterií, která je jedním z nejčastěji používaných objektů v kuchyni. I přes občasné opomíjení tohoto důležitého prvku při plánování kuchyně může nová baterie výrazně vylepšit prostor v bezprostředním okolí kolem dřezu. Nová baterie SmartControl Dual Spray od společnosti GROHE, přední světové značky kompletních koupelnových řešení a kuchyňských baterií, umožní zákazníkům vylepšit vzhled jejich kuchyně.

Zdroj: Grohe

Pokročilé funkce pro větší pohodlí

Díky elegantnímu, zjednodušenému designu bez páček a rukojetí se baterie GROHE SmartControl Dual Spray ovládá pouhým stisknutím tlačítka. Lze to bez problémů provést také loktem nebo zápěstím, což je ideální pro chvíle, kdy jsou obě ruce plné nebo špinavé. Zákazníci mohou spustit a zastavit průtok vody stisknutím tlačítka SmartControl a jeho otáčením nastavit množství vody – od jemného až po silný proud. Teplotu vody lze regulovat pomocí ventilu na těle baterie. Pro ještě větší pohodlí při vaření jsou baterie GROHE SmartControl k dispozici také se dvěma režimy proudu. Stisknutím tlačítka může zákazník snadno přepínat mezi sprchovým a tradičním proudem vody. Výsuvná sprška zajišťuje optimální přístup do každého koutu dřezu a magnetické dokování zaručuje snadné a plynulé zasunutí zpět na místo.

„Specializujeme se nejen na koupelnová řešení, ale jsme také odborníky na kuchyňské vybavení. Naším cílem je nabízet prozákaznicky orientované a vysoce kvalitní produkty, které jsou pro své majitele skutečným přínosem. S naší novou baterií GROHE SmartControl Dual Spray vycházíme vstříc potřebám našich zákazníků a přinášíme do kuchyně ještě více pohodlí,“ říká Amit Asthana, Product Manager, LIXIL EMENA

Univerzální barva a tvar

Díky velké designové rozmanitosti se baterie SmartControl Dual Spray stane ozdobou každé kuchyně. Zákazníci si mohou vybrat ze tří designových variant a až 2 různých barev obsažených v kolekci GROHE Colors. K dispozici je chromová povrchová úprava a povrch Supersteel ve třech designových variantách: válcová GROHE Minta, organicky tvarovaná GROHE Essence a GROHE Zedra ve tvaru písmene A.

Prozkoumejte více kuchyňských příběhů na naší digitální zážitkové platformě GROHE X. Více informací a tiskových materiálů o produktové řadě naleznete pod následujícím ODKAZEM.

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login