Kuchyně

Kuchyně v romantickém duchu

Od   | 

Toužíte po romantické kuchyni, která vzhledem dokáže zahrát na citovou stránku? Poradíme, jaké materiály pro ni zvolit…

Kuchyně v romantickém duchu jsou velmi žádané. Zdroj: Trachea

Romantika na přání

Dvířka ve světlém dřevodekoru nebo v jemném odstínu vanilky, hladká či frézovaná, matná i lesklá… Romantická kuchyně může mít mnoho podob. Ty všechny dokážou nabídnout fóliovaná nábytková dvířka, která jsou dostupná ve skutečně širokém spektru dekorů a frézovaných tvarů. „Současné fólie nabízí desítky dekorů, a to včetně realistických napodobenin nejrůznějších druhů dřevin, z nichž si pro svoji romanticky stylizovanou kuchyni vybere opravdu každý – vhodné jsou zejména světlé dekory,“ říká Martin Dusík a dodává: „Fóliovaná dvířka T.classic ale oceníte i pro jejich další výhody – díky obepnutí povrchové fólie po pohledové straně i ve všech bočních stranách dvířek vzniká jediný spoj, a to na vnitřní straně. Tím jsou ochráněná před pronikáním vlhkosti i zanášením nečistot.“

Hodí se nejen na venkov. Zdroj: Trachea

Do romantické kuchyně se hodí keramický dřez. Víme, který vybrat!

TIP: Nové jako staré!

Romantickou atmosférou dýchá také nábytek s přirozeně opotřebovaným vzhledem. Jak takového kuchyňského nábytku docílit prakticky na počkání? I s tím pomohou fólie. „Dnes není třeba čekat, až nábytkové povrchy skutečně zestárnou. Současné materiály umí mimořádně vzhled patiny věrně napodobit. Příkladem jsou fóliovaná dvířka T.classic, u nichž romantické kouzlo realistické patinace spočívá v poctivé ruční práci,“ říká Martin Dusík a celý proces popisuje: „Na povrch fólie se nanáší barva, která se následně ručně stírá. V plastické struktuře dřevodekoru však zůstane částečně zachována, čímž je napodoben dlouholetý proces stárnutí. Tím, že se jedná o ruční práci, je každý kus originál, a to ještě přidává na věrohodném vzhledu patiny.“ Nová kuchyňská dvířka tak rázem vypadají jako stoletá. A podobně podtrhnout romantický styl a napodobit přirozenou patinu umí i lakovaná dvířka.

K romantické kuchyni se hodí lehce oprýskaný vzhled. Zdroj: Trachea

Romantické a zároveň velmi odolné

Rádi byste pro svoji romanticky laděnou kuchyni zvolili přírodní dřevo, ale obáváte se o jeho odolnost? Věnujte pozornost skládaným dvířkům T.segment z odolného LTD lamina. Dvířka s povrchem z LTD lamina vynikají svojí zvýšenou mechanickou odolností, cenovou dostupností i jednoduchou údržbu, díky čemuž se skvěle hodí i do kuchyňských prostor. Široký výběr jejich zdařilých dřevodekorů je vítanou volbou zejména do romantických interiérů venkovských chalup.

Důležitá je také odolnost materiálu. Zdroj: Trachea

Trendy jsou dveře bez zárubní. Víme, kam pro ně!

 

Fotogalerie:

Zdroj info: Trachea

Kterou lednici vybrat, a proč?

 

 


You must be logged in to post a comment Login