Kuchyně

Kuchyně v kombinaci bílé a champagne vyrazí dech každému

Od   | 

Kouzelný rodinný domek přímo vybízel k realizaci noblesní kuchyně, a proto byla zvolena v bílé lesklé barvě v kombinaci s odstínem champagne. Sestava působí vzdušným dojmem a v kombinaci těchto dvou barev vypadá obzvlášť luxusně. Souhra čistého stylu a rovných linií zajistila jednotný a konzistentní vzhled, díky kterému se tu bude vařit jedna báseň.

Kuchyně svou velikostí rodině naprosto dostačuje. Velmi zajímavě je řešené umístění poloostrůvku, na který přímo navazují úložné prostory v podobě vysokých skříněk. V jedné z vysokých skříní byla panelově zabudována mikrovlnná a klasická trouba. I toto vybavení bylo vybráno s ohledem na detail a nese čistě bílou barvu, tudíž nenarušuje celkový vzhled a linii kuchyně. Za malým ostrůvkem byl umístěn masivní jídelní stůl ve světlé barvě, který hravě pojme až osm strávníků. Stůl byl doplněn plastovými židlemi v bílé a žluté barvě. Nad stůl byla nainstalována tři světla v černobronzovém provedení, která zároveň slouží jako designový doplněk. 

Pracovní deska v barvě champagne je ze strukturovaného lamina

Kuchyňské skříňky jsou opatřeny prohlubněmi, jež slouží jako decentní úchytky. Díky nim není čistá linie nijak narušena. Na hlavní pracovní desce byla umístěna indukční deska a velkou zajímavostí je i granitové provedení dřezu spolu s kuchyňskou baterií, které v této kombinaci barev vypadá naprosto dokonale. Aby kuchyně nepůsobila tak uniformně, byly do horní části nainstalovány skříňky v provedení aluminiového rámečku se sklem. Nejenže tento prvek zdůrazní a zvýrazní linii celé kuchyně, ale zároveň nepůsobí nijak dominantně. 

Ve volném průchodu mezi kuchyňskou linkou a ostrůvkem spolu s úložnými prostory vedou decentní bílé dveře do spíže, která poslouží jako praktické úložiště surovin. Místnost taktéž disponuje velkým francouzským oknem, díky kterému je prostor prosvětlený a ještě více vzdušnější. K tomu dopomohla i podlaha v dekoru světlého dřeva a podkreslení světlou betonovou stěrkou na zdech, které slouží nejen jako záda kuchyně, ale která byla aplikována po celé stěně kuchyně a a působí tak velice nadčasově a originálně.

Fotogalerie:

Foto a realizace: DEHO design your home

Kde takovou kuchyni pořídit?


You must be logged in to post a comment Login