Doplňky do bytu

Krásná kuchyně nestačí – musí být i praktická

Od   | 

Krásná kuchyně je zárukou toho, že v ní budeme rádi trávit svůj čas, tedy především vařit a stolovat. Jestliže chceme, aby nám šlo vaření od ruky, měli bychom věnovat náležitou pozornost vnitřnímu vybavení zásuvek. Ne všichni výrobci kuchyní na to však pamatují.

Pokud plánujete novou kuchyni, ve které chcete mít vše pěkně a pohodlně po ruce, pak se ve svém kuchyňském studiu ptejte na vnitřní členění ORGA-LINE od firmy BLUM, které myslí na vše. Při práci v kuchyni jistě oceníte příborníky a rozdělovníky, které jsou součástí jak nízkých zásuvek. Velmi praktické je také vnitřní dělení prostoru velkých spodních zásuvek s pomocí příček, kde zase mohou najít uplatnění různé typy držáků. Například na ostré nože, na kořenky, či talíře.

ORGA-LINE pro členění kuchyňských zásuvek. Zdroj: Blum

Vnitřní členění ORGA-LINE se mezi uživateli kuchyní těší velké oblibě. Za tuto popularitu vděčí především svým malým velkým pomocníkům, kteří podstatně usnadňují práci v kuchyni. Vyrábějí se buď z vysoce kvalitní nerezové oceli, z velmi odolných plastů, anebo z jejich kombinace. Můžete je pohodlně umývat také v myčce nádobí. Sortiment ORG-LINE jehož součástí jsou i tito pomocníci, se neustále rozrůstá. Za zmínku jistě stojí například speciální pouzdro s integrovaným řezákem na smršťovací potravinové fólie či alobaly. Stačí jen vytáhnout, uříznout a zabalit. Čas Vám ušetří také navíjecí tyčka BLUM, v jejíž společnosti můžete klidně zapomenout na dlouhé hledání začátku fólie na ruličce. 

Zapomeňte na dlouhé hledání začátku fólie na ruličce. Stačí jen vytáhnout, uříznout a zabalit. Zdroj: Blum

Pokud svou kuchyni vybavíte spolehlivými pomocníky ORGA-LINE, vaření pro vás bude zábava. Držák nožů zvyšuje bezpečnost vaší práce v kuchyni. Držák talířů zase pomůže při velkém servírování, třeba při grilovačce na terase. A ukládání talířů po umytí zpátky do držáku bude hračka. Rafinovaný držák na kořenky poskytne prostor  všem vašim oblíbeným druhům koření, takže své jídlo dochutíte během vteřinky.

Praktický držák talířů pomůže při velkém servírování, třeba při grilovačce na terase, a ukládání talířů po umytí zpátky do držáku je velmi snadné. Zdroj: Blum

Podívejte se na ORGA-LINE v praxi  ZDE 

 

Uvítali byste ve své kuchyni ještě více šikovných ORGA-LINE řešení a v široké nabídce se sami neorientujete a nevyznáte? Navštivte nový showroom firmy BLUM a rezervujte si čas na svou prohlídku. Ochotně Vám s výběrem poradíme.

Rafinovaný držák na kořenky poskytne prostor  všem Vašim oblíbeným druhům koření, takže své jídlo dochutíte během vteřinky. Zdroj: Blum

www.blum.com

 


You must be logged in to post a comment Login