Tipy

Koupil dům a následně se ho rozhodl prodat. Vše se ale změnilo v moment, kdy objevil tajemství, které se skrývalo na zahradě!

Od   | 

Američan John Reynolds koupil starý dům se třemi ložnicemi, aby ho později prodal. Budova byla několik let prázdná po smrti svého předchozího majitele, který 20 let nosil do svého domu nepotřebné věci a veškeré odpadky.Navíc v době nepřítomnosti lidí se tam usadily divoké kočky a dvorek definitivně zarostl. Nejprve se muž rozhodl provést opravu samotného domu a zahradu nechal na později. Za domem byla půda neustále bažinatá a často se tam hromadí voda, ale John tomu nevěnoval pozornost. Ale jednou, po silném lijáku mu zavolal soused.Ukázalo se, že na pozemku byl skutečně bazén, jen byl velmi dobře schovaný. John se přiznal, že dříve viděl okraje dlaždic ve dvoře, ale myslel si, že je to část terasy nebo květinového záhonu.

 

Po silném dešti se však bazén naplnil vodou.Když se při úklidu začaly objevovat stěny a dno bazénu, John čekal, že tam najde trhliny. Ale ne, bazén byl ve skvělém stavu. Celkem opravy domu a bazénu trvaly 11 měsíců a stálo to něco přes 20 tisíc dolarů. John přitom odhadl, že stavba nového by ho stála zhruba 100 tisíc dolarů. I když díky bazénu vzrostla cena bydlení, John dům nechce prodat.Během opravy se John zamiloval do domu a bazénu a nyní tam každý den plave s přáteli. Muž přiznává, že by si nedovedl představit větší poklad na své zahradě. Nyní John změnil názor na prodej tohoto domu, plánuje žít v něm sám. No a plavat v bazénu samozřejmě!


You must be logged in to post a comment Login