Koupelny

Koupelny ve stylu Glamour

Od   | 

Okázalé interiéry ve stylu Glamour se často zastaví na prahu koupelny. Není divu. Přenést extravaganci, luxus a atraktivitu i do koupelny dá občas velkou práci. Inspirujte se proto realizací koupelnového studia Keraservis.

Jaký je vlastně Glamour styl?

Jedním slovem: neobyčejný. Rozhodně není pro každého, ale dá se s ním pracovat na řadu způsobů. Zprostředkovává úsilí o atraktivitu, extravaganci a luxus. Má své osobní kouzlo, je čistě okázalý a dává prostor fantazii. Základem stylu Glamour je třpytivost spojená nejčastěji se zlatou barvou.

Třpytivé barvy v kombinaci s černou

Nejčastější glamour barvy bývají kombinace černé, bílé, zlaté a tmavě hnědé. V interiérech je příjemně doplňují i lahvově zelená a vínová.

Luxusní dlažby a obklady

Když je řeč o luxusu v koupelnách, vždy přijde ke slovu prémiová italská značka Atlas Concorde, která nabízí obklady a dlažby prvotřídní kvality. Do koupelny v Glamour stylu se výborně hodí moderní velkoformátové obklady z řady Marvel Edge zaměřené na dekor mramoru. Dlažba Absolut Brown použitá v realizaci vyniká výrazně světlým žilkováním a efektně kontrastuje s bílým leštěným mramorem.

Nablýskaná od shora až dolů

Pro koupelny v Glamour stylu představuje zlatá zkrátka nezbytnost a ve správné realizaci je použita hned několikrát v různých podobách. Efektně působí na umyvadlových a vanových bateriích. Na realizaci níže je použita na zrcadle zabudovaném ve starém historickém rámu a zlatou podsvícenou lištou se honosí i vana.

Skvělé doplňky

Koupelna v Glamour stylu určitě nepotřebuje desítky drobnůstek, naopak si žádá lákavé designovky a jedinečné kousky. Takové je i lahvově zelené křeslo, které umocní lesk a třpyt zlatě laděné koupelny.

Luxus v oblasti sanity

Synonymem luxusu v oblasti sanitární techniky je sofistikovaná krása produktů značky Villeroy & Boch. Výrobky navrhují špičkoví světoví designéři, kteří se zaměřují na stoprocentní funkčnost a originální design. Samostatně stojící vana FINION díky soklové liště s osvícením vyvolává dojem, že se vznáší. Praktické umyvadlové skříňky, osvětlení zrcadla i vany se dají ovládat pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Sami si tak stisknutím tlačítka vytvoříte v koupelně přesně takovou atmosféru, jakou právě chcete.

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA KERASERVIS.CZ

 


You must be logged in to post a comment Login