Koupelny

Koupelnová skříňka – mění ji trendy?

Od   | 

Každých 12 měsíců nová barva roku, několik kolekcí a nových trendů od módy, aut až po nábytek. Dotýká se tato proměnlivost i tak základního kusu nábytku, jako je skříňka v koupelně?

Koupelnu většinou nezařizujeme tak často, i když v ní trávíme pravidelně ráno i večer několik desítek minut. Proč tomu tak je? Vymyslet zařízení menšího prostoru, aby byl hezký a především praktický, to není jen tak. A pokud už chceme v koupelně nějakou změnu, nové doplňky nebo ručníky udělají svou službu a my jsme zase spokojení.

Koupelnové skříňky jsou již od kvalitních výrobců navrženy tak, aby vydržely dlouhá léta. Výběr je velký – můžeme si vybrat vysoké skříňky se zavřenými policemi, šuplíky, otevřenými policemi nebo i košem na špinavé prádlo. Nízké umyvadlové skříňky do koupelny s prostornými zásuvkami doplňují také skříňky nad pračku, které šikovně vytváří další úložná místa tam, kde je obvykle prázdno.

Barevnost a tvary skříněk jsou často elegantně střídmé a jednoduché. Ovšem ve vzhledu koupelnových skříněk se i trendy občas objeví a většinou vydrží déle než jednu sezónu.

Aktuální trendem je ekologie. I v koupelně!

A ekologií nemyslíme pouze kosmetiku a čisticí prostředky bez chemie. I nábytek, jeho zpracování i chování celé firmy může jít ruku v ruce se šetrnějším přístupem k planetě Zemi. Pro velké milovníky přírody jsou v nabídce i speciální dekory koupelnových skříněk. Například firma Dřevojas vyrábí jako jediná v ČR kolekci nábytku do koupelny MODULE s přírodním dekorem. Korpus i čela zásuvek jsou vytvořené z ručně sbíraných a slisovaných trav a květin z alpských luk. Skříňky získaly velice typickou vůni i povrch, který zachovává přírodní reliéf. Pokud s vámi nějaký trend poslední doby opravdu rezonuje, nebojte se mu poddat a vytvořit si z koupelny opravdové místo vašich snů. Ovšem jednoduchá elegance nikdy nevyjde z módy. To potvrdí každý designér.


You must be logged in to post a comment Login