Koupelny

Koupelnová série Geberit Selnova: Klasicky nadčasová

Od   | 

Koupelnová série Geberit Selnova se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu s vysokou kvalitou, která je se značkou Geberit neodmyslitelně spjatá. Její široký sortiment, oblé i hranaté tvary, modulární nábytek, prostorově úsporné verze do malých koupelen a speciální bezbariérový sortiment nabízí řešení pro jakoukoliv situaci.

Vhodné řešení

Umyvadla, toalety a bidety koupelnové série Geberit Selnova existují ve dvou variantách – v ladných organických oblých křivkách nebo v moderních hranatých tvarech. V nabídce je několik typů závěsných WC, která nabízí hned několik výhod: koupelna působí stylově a moderně, prostor okolo WC mísy se snadno udržuje v čistotě a závěsné WC zabírá méně místa. Nabídku doplňují stojící WC v různých designech. Bez ohledu na to, jestli si vyberete závěsné nebo stojící WC, určitě zvažte mísu bez splachovacího okraje Rimfree, která nemá žádná skrytá a nedostupná místa. Díky tomu ji vždy rychle a snadno vyčistíte.

Elegantní umyvadlo se štíhlým okrajem a dobře organizovaný koupelnový nábytek Geberit Selnova

Modulární nábytek

Vyskládejte si sestavu podle vašich představ a potřeb: Skříňky v různých šířkách, výškách a hloubkách a v různých barevných vyhotoveních nabízí neomezený prostor pro vaši fantazii. Soupravy štíhlých nábytkových umyvadel a umyvadlových skříněk s dvířky nebo zásuvkami poskytují elegantní a praktický úložný prostor na věci každodenní potřeby. Do zásuvek je možné vložit šikovné úložné boxy. Sortiment doplňují zrcadlové skříňky s volitelným osvětlením. U všech výrobků je samozřejmostí tiché dovírání dvířek i zásuvek.

Bezbariérové řešení

Produktová řada Geberit Selnova Comfort myslí na osoby se sníženou pohyblivostí a jejich pohodlí. Výše posazené a prodloužené toalety nebo ergonomická plochá umyvadla s dostatečným prostorem na nohy pod umyvadlem jsou vhodné pro osoby na vozíku a umožňují jim zachovat si svou nezávislost při každodenní hygieně.

Umyvadla Geberit Selnova Comfort poskytují pohodlí osobám se sníženou pohyblivostí

 

VÍCE INFORMACÍ NADJETE ZDE

 

 


Komentáře

You must be logged in to post a comment Login