Koupelny

Koupelna velká jen 2 m²? Nevadí! Známe její řešení…

Od   | 

Je jím skvělý koupelnový koncept BeHappy II, kterým zařídíte koupelnu velkou pouhé dva metry čtvereční. Její autor, designér Kryštof Nosál, myslel na vše, a tak se díky tomuto promyšlenému konceptu pohodlně osprchujete i zrelaxujete ve vaně a umyvadlo poskytne veškeré zázemí, které je při hygieně potřeba.

BeHappy II (Ravak) je inovovaný koncept stejnojmenného produktu označeného číslem I. Nově jsou tvary zjednodušeny a ergonomicky přizpůsobeny pohodlnému používání.

Komfort při koupání v akrylátové vaně (délka 150, 160 nebo 170 cm, šíře 75 cm) zažijete díky její šířce v oblasti zad a rukou. V místech, kde už nepotřebujeme tolik místa kolem nohou, se vana zužuje, aby nad ni bylo možné umístit rohové umyvadlo s pohodlným přístupem. Na stejné ploše tak vana umožňuje kromě koupání a sprchování i mytí rukou. Voda při sprchování nebude cákat ven díky přesně padnoucí třídílné sprchové zástěně.

Horní pohled na inovovaný koncept BeHappy II

Horní pohled na inovovaný koncept BeHappy II

Rohové umyvadlo BeHappy z litého mramoru má rozměry 50 x 66 cm, takže poskytuje standardně velkou plochu pro mytí i široký lem pro odkládání hygienických potřeb. Přední hrana umyvadla je směrem od zdi mírně skosená, a proto umožňuje člověku stát při něm lehce zešikma tak, aby se nemusel dotýkat rukou boční stěny. Novou součástí konceptu je i rovné umyvadlo BeHappy (55 x 40 cm), skříňka pod ně a zrcadlo s poličkou. Umyvadlo jasnými tvary dobře doplňuje vanu a skříňka v bílém provedení nabízí velký prostor k uložení věcí. 

Umyvadlo je nejen dostatečně velké, ale má i velkorysou odkládací plochu.

Umyvadlo je nejen dostatečně velké, ale má i velkorysou odkládací plochu.

Příznivé jsou i ceny

Vana, rozměry 150/160/170 x 75 cm, akrylát, cena od 8 190 Kč.

Rohové umyvadlo, rozměry 50 x 66 cm, levá/pravá varianta, litý mramor, cena 5 490 Kč.

Přímé umyvadlo, rozměry 55 x 40 cm, litý mramor, cena 4 990 Kč.

Vanová zástěna VS3, třídílná, skládací, výplň plast nebo sklo, rám bílá nebo satin, cena od 4 590 Kč.


1 Komentář

  1. Pingback: Velký komfort v malém bytě - HomeInCube

You must be logged in to post a comment Login