Návštěvy bytů

Když se velký sen zhmotní v malý byt

Od   | 

Zeptejte se kohokoliv na to, jaký vysněný byteček pro dva by si představovali, a naprostá většina lidí se shodne. Měl by být blizoučko u moře, tak, abyste mohli na hladinu koukat přímo ze sedačky, z postele nebo ještě lépe z bazénu na terase, který by vůbec nemusel být veliký. Měl by oplývat vybavením nejvyšší kvality, být zároveň moderní, praktický a útulný. Všechna tato kritéria splňuje následující nevelký, ale dechberoucí byt na pobřeží.

Malý byt bez jakýchkoliv kompromisů

Obě obytné místnosti, obývací pokoj propojený s kuchyní i ložnice, jsou orientovány na velkoryse pojatou terasu s výhledem přímo na moře. Terasa je jednoduše vybavena malým bazénem a uměleckými doplňky –umění ostatně dominuje celému bytu, ať už ve formě luxusního uměleckého skla nebo nádherných obrazů, nevšedním způsobem v interiéru umístěných tak, aby byl zdůrazněn tvůrčí proces, který vedl k jejich vzniku.

Sedací souprava od italského luxusního výrobce Flexform snoubí pohodlí s dokonalým designem.

Vše v přírodních tónech

Další devízou tohoto nádherného bytu, jako stvořeného pro relaxaci a nicnedělání, jsou přírodní barvy a materiály. Nábytek je od špičkového italského výrobce Flexform, který si právě na prvotřídních materiálech v přírodních tónech velice zakládá.

Z terasy doplněné malým bazénem mají majitelé dechberoucí výhled na moře.

Záclony a moderní interiér jdou dohromady

Interiér velice sympaticky boří dnešní tendence ke strohosti a dokazuje, že funkční a moderní interiér špičkového designu nemusí postrádat dekorace jako záclony, kusové koberce, přehozy ani dekorativní polštáře a může být maximálně útulný.

Majitelé si potrpí na luxusní umělecké sklo.

Vitriny na sklo už součástí dnešního nábytku nebývají, tento mimořádný kousek dokazuje, že je to škoda a že se tento „retro“ prvek dá mimořádně povedeně skloubit se zcela moderním nadčasovým designem.

Pokoji dominuje umělecké dílo netypicky umístěné na stojanu. Jeho pozici lze tedy měnit dle nálady.

Fotogalerie:

Foto: Flexform


You must be logged in to post a comment Login