Architektura a design

Kde v Karlíně zařídíte komplet domov na jednom místě

Od   | 

Už máte dost všech schůzek, které řešíte v rámci bydlení? Jeden den jedete řešit cihly a další den na druhý konec města zase na schůzku ohledně dveří? Je to únavné a časově náročné.

Co tak ale řešit bydlení z jednoho místa? A to rovnou z centra inspirativního pražského Karlína? V Centru bydlení a designu Křižíkova najdete vše – od cihel přes koupelnu až po dekorace v interiéru. Čekají zde na vás odborníci na slovo vzatí, kteří s vámi prodiskutují doslova každý kout vašeho domova. Ať už hledáte řešení bydlení nebo inspiraci – Centrum Křižíkova byste určitě neměli minout.

Už při vstupu se můžete nechat okouzlit inspirativním řešením koupelen – Keraservis dodává kvalitní obklady, dlažbu, sanitární keramiku ale umí vám poradit i s návrhem koupelen. Zkrátka vše pro novou koupelnu od A do Z. Odborníci vám poradí s malou koupelnou ve startovacím bytě ale také navrhnou a dodají vše potřebné pro krásnou a luxusní koupelnu. Záleží jen na vás!

Dalším partnerem Centra je Monobrand – zde si najdou to své všichni milovníci designu a neokoukaného řešení osvětlení, vypínačů, dveřního kování ale třeba i domovních komunikačních systémů.

Pokud postupujete Centrem Křižíkova dále, tak můžete nakouknout do showroomu společností Supellex a DEHO. Zde si vyřešíte podlahy a také interiérové vybavení. Supellex již 15 let provádí své zákazníky světem podlah a nabízí řešení v rámci dřevěných, korkových ale i vinylových podlah. A DEHO vám zase nabízí širokou nabídku interiérového nábytku, dekorací a zároveň vám umí pomoci i s kompletním návrhem interiéru.

A na konci pasáže vás čeká ještě jedno překvapení. Prostorná bioklimatická pergola, která stojí před showroomem společností WoodAl a Porte Karpi. Právě tuto chytrou pergolu nabízí forma WoodAl a kromě ní si můžete na showroomu vybrat i okna, stínění a vše k nim potřebné. Porte Karpi vás může nadchnout svou nabídkou stylových dveří. Ať už máte raději moderní řešení nebo zastáváte klasické dveře – Porte Karpi vám pomůže.

V nitru Centra se ale skrývá i nabídka cihel firmy Heluz a topení od značky Korado. No zkrátka opravdu vše pro bydlení na jednom místě!

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login