Koupelny

VIDEO: Jděte vlastní cestou a vyberte si to správné tlačítko WC

Od   | 

Obklady jste jistě vybírali dlouho a dali jste si záležet na tom, aby odpovídaly vašemu vkusu. A když přijde řada na umyvadlovou baterii, nejste ochotni slevit nic ze svých požadavků. V sortimentu Geberitu pak najdete ideální tlačítko splachování, které tuto námahu završí a které vám bude po dlouhá léta zpříjemňovat váš pobyt v koupelně.

Nová tlačítka v metalických barvách skvěle ladí s ostatními prvky v koupelně. Zdroj: Geberit

Atraktivní kovy

Při zařízení koupelny hrají důležitou roli malé, ale dokonale sladěné detaily. Naše nová splachovací tlačítka v metalických barvách drží krok s aktuálními trendy, které se v posledních letech prosazují v designu vodovodních baterií. Tlačítka ze skla, z přírodních materiálů, jako je břidlice a ořechové dřevo, nebo tlačítka imitující beton harmonicky doplní téměř jakýkoliv designový styl. Objevte tu perfektní kombinaci pro vaši koupelnu!

 

Podívejte se na WC tlačítka ve videu

 

Červené zlato

Osobitý měděný odstín červeného zlata vytváří v koupelně proteplenou atmosféru s nádechem luxusu. Ve spojení s ušlechtilými povrchovými materiály ve světlých nebo tmavých tónech dodává interiéru výrazný akcent.

Metalické barvy skvěle vyniknou na matně černém pozadí. Zdroj: Geberit

Černý chrom

Decentní elegance černého chromu jde ruku v ruce se současnými designovými trendy v koupelnách, které se spoléhají na tmavé barvy nebo silné kontrasty mezi tmavými a světlými odstíny

Mosaz

Klasický zlatavý tón mosazi dnes zažívá skutečnou renesanci a ve vaší koupelně po sobě zanechá okouzlující dojem.

Tlačítko s dřevěným dekorem zkombinujte s ostatními dřevěnými povrchy. Zdroj: Geberit

Chrom

Naprostá klasika mezi koupelnovými kovy se představuje v osvěžující kombinaci moderních materiálů s lesklými a matně kartáčovanými prvky.

Černá s černou

Černá je krásná a designéři ji dnes rádi používají také v koupelnách. Geberit pojal tento nový trend puristicky, ve vzrušující souhře lesklých a matných tónů.

Bílá s bílou

Čistě bílé povrchy v matné a lesklé úpravě dávají této koupelnové klasice zazářit v novém světle. Designové kroužky a pruhy jsou provedené ve stejné barvě jako krycí deska a decentně ji zvýrazňují.

Současné moderní koupelně dominuje černá i bílá. Zdroj: Geberit

 

Fotogalerie:

 

VÍCE TAKÉ NA GEBERIT.CZ

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login