Inspirace

Jarní pučení, nápadů klíčení

Od   | 

Každý si najde to své, co má na jaru rád. Odkládáme zimní oblečení do útrob šatní skříně, připravujeme se na sezónu venkovních aktivit, slunce začíná víc a víc hřát, zahrada se probouzí v pestrobarevné variace a ranní vstávání doprovází zpěv ptáků. Nádech, výdech.

Čerstvá dávka energie je cítit všude kolem a je jen na nás, jak s ní naložíme. Radost sobě i okolí určitě uděláte dlouho odkládanou renovací interiéru, na kterou během zimy nebyla chuť. Rekonstrukcí nebo jen změnou stylu, novými doplňky, novými materiály. Jen se rozhoupat. Chce to změnu, čerstvý vzduch! Ať už zvolíte cestu více či méně náročnou, v cíli vás bude čekat odměna v podobě dobře odvedené práce. Váháte, do čeho se pustit? Kde začít a nepřepálit start? Tam, kde i za málo peněz bude hodně muziky. Tam, kde si toho hned každý všimne a třeba i několikrát denně… V kuchyni!

Interiér pozvedne i extravagantní obraz; k výrazným žilám materiálu Crystal Calacatta Silva z kolekce Serenity od Technistone ladí výborně.

Hra s doplňky

Pokud jste ještě neměli čas si rozmyslet, jaký styl a barva kuchyně by seděla do prostředí vašeho bydlení, nebo se vám do zásadních proměn jednoduše nechce, můžete zatím kouzlit s její současnou podobou. Zkuste si pohrát s doplňky, které by prostředí nenásilně proměnily, mohou to být vázy s květinami, obrazy a fotografie, výrobky z přírodních materiálů. Velké proměny docílíte i výměnou zástěny pracovní linky nebo nadstavbou v podobě barového pultu. 

K pracovní desce v odstínu Noble Supreme White můžete zvolit obklad s výrazným spárováním, klidně sáhněte i po kvalitní tapetě s podobným motivem.

První dva pohledy

Jedním z nejdůležitějších prvků kuchyně je bezesporu pracovní deska, ať už z pohledu vaření a přípravy pokrmů, tak z pohledu estetického. Měla by být kvalitní, moderní, bezpečná a praktická. Taková akorát pro vás. Funkční vlastnosti i požadavky na design naplno splňuje tvrzený kámen TechniStone® české výroby. Nezklame ani z pohledu údržby, která zabere jen nejnutnější čas otření vlhkým hadříkem.

Napojení dřeva vypadá nejlépe s kuchyňskou deskou v přírodním odstínu nebo v barvách betonu, jako je Noble Concrete Grey v povrchové úpravě matt.

Můžete si být jisti, že desku z tvrzeného kamene nebudete chtít hned za rok měnit. Nebude to potřeba ani za několik let

Rekonstrukce na nečisto

S plánováním nových prostor vám zaručeně pomůže online vizualizér www.technistone.com/visualiser, který má v nabídce hned několik typových uspořádání kuchyně včetně řady barevných variací tvrzeného kamene TechniStone® k použití na dlažbu, pracovní kuchyňskou linku nebo ostrůvek. Kombinovat je můžete s vybranými odstíny laku a dřeva pro kompletní vizualizaci nové kuchyně i obývacího pokoje. V momentě, kdy docílíte interiéru dle vašich představ, není nic jednoduššího, než si návrh uložit, poslat na e-mail, vytisknout a vyrazit do nejbližšího kuchyňského studia.

Více informací na www.technistone.cz

 


You must be logged in to post a comment Login