Dětské pokoje

Jaké drobnosti vylepší dětský pokoj?

Od   | 

Připadá vám pokoj vašeho dítěte obyčejný a nudný? Potom se nebojte ho vylepšit. Není to zase až tak složité, jak si možná můžete myslet. Stačí investovat do drobností, které zajistí, že se jeho vzhled výrazně zlepší. Kdo hledá inspiraci, tomu dáme několik tipů.

Spravte vše, co je rozbité

Pokud něco není ve svém původním stavu, rozhodně to nepůsobí dobře. Vlivem stáří a používání tak může celkem jednoduše a rychle dojít k poškození. Proto se snažte vše nejprve opravit. Pokud to možné není, nakupte nové věci. Mohli byste třeba vybrat úchytky na nábytek. Pokud jsou ty současné zničené, nebo již nevypadají dobře, je to velmi dobrá volba. Na první pohled drobnost, ale sami uvidíte, že to dokáže dojem z celého dětského pokoje velmi dobře vylepšit.

Využijte tapety

Prázdné zdi nevypadají dobře. Nemusíte je však hned malovat, nebo kupovat obrazy. Naše doporučení je jiné. Hitem posední doby jsou krásné dětské fototapety, které už na první pohled zaujmou svou cenou. Způsob, jak  vylepšit dětský pokoj něčím originálním, je tedy také jasný. A jaké jsou další přednosti takové dekorace? Jsou nasnadě! Patří mezi ně:

  • Široká škála různorodých motivů
  • Jednoduché nalepení na zeď
  • Vysoká odolnost i dlouhá životnost

Zvolit můžete i samolepku

Pokud nehledáte nutně celou tapetu, a přesto chcete zeď dětského pokoje něčím ozvláštnit, tak mohou přijít vhod samolepky. I ty jsou možností, která vás určitě nezklame. Potěší vás hlavně široká škála motivů a možnost snadného nalepení. Hodí se ve chvíli, kdy hledáte třeba jenom zajímavý prvek na vyplnění menšího prázdného prostoru.

Zaměřte se i na postel

Ta by měla být nedílnou součástí každého dětského pokoje. Že by měla být ustlaná, to nemusíme nikomu připomínat. A jak zajistit, aby i ona dokázala vylepšit vzhled dětského pokoje? Je to snadné. Kupte dětské povlečení pro nejmenší. Obyčejné a nudné ložní prádlo nikoho nezaujme. Když však pořídíte to, které je s dětskými motivy, je to jasná volba. Ať už máte syna nebo dceru, rozhodně je na našem trhu z čeho vybírat. I tudy může vést cesta k originálnímu vzhledu pokoje.

Co takhle stylový koberec?

Ten nemusí být jenom praktický. Může být i veselý a může sloužit zároveň jako plocha na hraní. Výrobci to vědí, a tak nabízejí celou řadu unikátních a moderních kousků. Podívejte se na jejich nabídku a můžete si být jisti, že bude z čeho vybírat. Kobercem není nutné pokrýt celou místnost, jelikož stačí jenom menší provedení, třeba do středu pokoje. Z hlediska oživení prostoru to dokonale stačí. Díky tomu se není nutné obávat ani toho, kolik peněz budete muset do této nové a stylové parády investovat. I zde platí, že to nebude nijak závratná částka. Přesvědčte se sami.


You must be logged in to post a comment Login