Kuchyně

Jaká barva vévodí kuchyním na Salone del Mobile v Miláně?

Od   | 

V Miláně právě probíhá prestižní mezinárodní veletrh Salone del Mobile a my už vám nyní můžeme prozradit, jaké trendy ovládly kuchyně.

Záběry přímo z veletrhu EuroCucina 2018

V části nazvané EuroCucina vystavují přední světoví výrobci, kteří určují, jakým směrem se budou ubírat kuchyně budoucnosti. Přestože vaření za nás stále nikdo neobstará, přece jen pro vás máme dobrou zprávu. Rozvržení kuchyně totiž probíhá za pomoci předních světových kuchařů a ti nejlépe vědí, co je potřeba, aby práce šla od ruky. A tak pod pracovní deskou nechybí řada zásuvek určených pro kuchyňské nářadí a nádobí, stěna zase poskytuje místo bylinkám a dalším pomocníkům.

Ponecháte-li původní krov, kuchyně splyne s prostředím.

Bílé kuchyni odzvonilo

A v jaké barvě si pořídit kuchyň? Přestože bílá je nadčasová, na veletrhu nebyla ani jedna, stejně tak chyběly pestré barvy. Chcete-li současnou moderní kuchyni, pak by měla být černá a měla by mít matný povrch. Pokud by vás tento tmavý odstín děsil, pak neuděláte chybu, když ho zkombinujete se dřevem v odstínu dub nebo ořech. K výrobě kuchyní se používá nejčastěji lakované dřevo nebo kov, v některých případech i odolný plast. Chtěli byste ale přece jen nějakou barvu? Pak můžete tmavou sestavu oživit barevnými spotřebiči. A nemusíte zůstat u jednobarevných. V nabídce jsou i pestrobarevné, které rozhodně nikdo nepřehlédne.

Na matném laku nebudou vidět otisky prstů

Je na černá barva moc tmavá? Rozveselte ji bílou barvou

Barvičky vnášíme do kuchyně pomocí spotřebičů

Foto: Scavolini, Smeg, Schuller, Next Kamera: Martin Sláma


You must be logged in to post a comment Login