Návštěvy bytů

Italský šarm a dokonalé pohodlí: sedací souprava Skyline

Od   | 
Nepřehlédnutelná sedací souprava Skyline pochází z pera designéra a architektka světového jména – Marcela Wanderse. Silueta sedačky připomíná panorama velkoměsta, a tím se stává nepřehlédnutelným prvkem každého interiéru. Osobitým designem tak do něj vnáší šarm a eleganci. 

Pohovka  je součástí kolekce Dandy, což je světoběžník, který cestuje po celém světě, ale vždy zná své italské kořeny. Vyjadřuje lásku a vděčnost za své území prostřednictvím věcí, které ho obklopují. Je to charismatická a kosmopolitní osoba hledající uvolněnou eleganci, nosí ručně šité obleky na míru, rád jezdí na koni a hraje pólo. Je přesvědčen o vřelosti sofistikovaných povrchů, hraje si s tvary a odstíny své vlastní země.
 

 

Skyline je modulární systém s nožičkami nebo bez a s elektrickým nebo mechanickým ovládáním zádových opěrek. V rámci kolekce Dandy lze kompletně vybavit obývací pokoj, a to nejen pohovkou Skyline, ale také například stolky Skyline, knihovnou Arch, kobercem Magna Grecia, křeslem Dove, Dami lampy, jednoduše vším, co dělá domov domovem.

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login