Koupelny

Inspirujte se koupelnami GROHE

Od   | 

Plánujete rekonstrukci koupelny či se chystáte budovat novou? Mnohdy vás může přepadnout nejistota, zda se k sobě vybrané produkty budou hodit nebo budou dostatečně praktické. Podobným otázkám se snažila předejít společnost GROHE, která vytvořila sérii koupelnových inspirací pro co možná nejsnazší nákup vhodných produktů. Prohlédněte si 6 kompletních řešení do malých, středních i velkých prostorů, které vám s výběrem pomohou.

Designéři firmy Grohe přináší řešení pro různé velikosti koupelen. Zdroj: Grohe

Koupelna EcoJoy – designové řešení šetrné k životnímu prostředí

Elegantní, inovativní, ale zároveň šetrné k životnímu prostředí – tak bychom ve zkratce popsali zelenou koupelnu EcoJoy. Pro tuto koupelnu byly vybrány pouze moderní, vysoce hygienické produkty, které se zároveň pyšní úspornými technologiemi.

Srdcem koupelny EcoJoy je bezdotyková umyvadlová baterie Bau Cosmopolitan E, která snižuje spotřebu vody, a zajišťuje tak lepší hygienu i komfort. Infračervený senzor na bezdotykových umyvadlových bateriích detekuje pohyb ruky, takže se proud vody spustí pouze v případě, kdy je to opravdu potřeba. Tuto baterii skvěle doplňují jemné linie umyvadla Bau Ceramic a nadčasové koupelnové doplňky ze série GROHE Selection.

Koupelna GROHE EcoJoy nabízí komfort a vyšší hygienu rovněž pomocí setu keramiky s manuálním bidetovým sedátkem Bau Ceramic. Bidetové sedátko můžete připojit na studenou i teplou vodu a nepotřebujete k němu ani zdroj elektrické energie.

Po náročném dni rozhodně oceníte i výhody sprchového setu GROHE Grohtherm 800 Cosmopolitan s termostatem. Ten se může pochlubit 2 sprchovými proudy, technologií TurboStat, ale také funkcí EcoJoy, která snižuje spotřebu vody. Sprchový kout je doplněn o akrylátovou vaničku a praktické háčky, poličky nebo mýdlenky ze série GROHE Selection.

Koupelna EcoJoy představuje úsporné technologie. Zdroj: Grohe

Koupelna Hygiene – maximální hygiena v moderním provedení

Koupelna Hygiene byla vytvořena s ohledem na maximální hygienu a pohodlí. Spojení minimalistických tvarů keramiky Euro Ceramic s moderní bezdotykovou umyvadlovou baterií Eurosmart Cosmopolitan E zaručuje hygienické, funkční, ale zároveň vizuálně přitažlivé útočiště pro celou vaši rodinu. Díky infračervenému senzoru baterie si můžete pohodlně umýt ruce bez jakéhokoliv kontaktu s tělem baterie

Pro nejvyšší úroveň hygieny bylo do koupelny Hygiene vybráno i závěsné WC Euro Ceramic s duraplastovým sedátkem a praktickým sklápěním SoftClose. Tento model byl vybrán záměrně, protože nabízí antibakteriální technologii PureGuard, trojitý vodní vír Triple Vortex a bezokrajové splachování. Skvělým doplňkem toalety pak je elektronické splachovací tlačítko s infračervenou technologií, které bezprostředně zvyšuje hygienický standard. Tato technologie udržuje vaši toaletu vždy čistou a umožňuje nastavení automatického předspláchnutí nebo čisticího spláchnutí, které zabraňuje usazování nečistot po uplynutí nastaveného času.

V koupelně samozřejmě nesmí chybět praktický sprchový set GROHE Euphoria se 3 proudy a užitečnými technologiemi TurboStat, SpeedClean nebo StarLight. V koupelně rovněž naleznete nadčasové koupelnové doplňky z řady GROHE Selection.     

Koupelna Hygiene byla vytvořena s ohledem na maximální hygienu a pohodlí. Zdroj: Grohe

Koupelna Bau – praktické moderní řešení v jednotném stylu

Jednotný styl je při výběru velmi důležitý. Koupelna Bau proto představuje čisté linie a jednoduchou kombinaci prvků. Díky výběru praktických produktů je vhodná především pro veřejné prostory, vzhledem k jejich elegantnímu provedení se však bude skvěle vyjímat také v moderních domácnostech.

V koupelně Bau naleznete toaletu a umyvadlo ze série Bau Ceramic a koupelnové doplňky ze série Essentials. Obě tyto série jsou vysoce nadčasové a dají se snadno kombinovat s různými styly koupelny. 

Ani v koupelně Bau nechybí bílá akrylátová vanička a praktický sprchový set GROHE Tempesta New doplněný sprchovou baterii BauLoop. Jednotnost koupelny dále dotváří zejména bílá sanitární keramika a chromové prvky. Tato nestárnoucí kombinace se stylově skvěle hodí do každé minimalistické, skandinávské, ale i běžné moderní koupelny.

Koupelna Bau představuje čisté linie a jednoduchou kombinaci prvků. Zdroj: Grohe

Koupelna Euro – praktický nadčasový design

I praktický design může být neotřelý. Svou vysněnou koupelnu si můžete složit z moderních nadčasových produktů, které se neztratí ani v oblasti funkčnosti. Kompatibilní rozměry všech vybraných výrobků byly navrženy tak, aby co nejefektivněji využívaly prostor především v menších koupelnách

Výjimečný pocit oddychu a uvolnění po náročném dni si můžete dopřát díky sprchovému setu Euphoria. Chromové provedení se skvěle hodí do každé koupelny a použité technologie vám navíc poskytnou maximální pohodlí nebo usnadní následnou údržbu. I v tomto případě byla využita série Euro Ceramic, která nabízí čisté linie, nadčasový design a maximální funkčnost. Z této kolekce je zde k vidění umyvadlo, toaleta a duroplastové sedátko se systémem SoftClose.

Umyvadlo je doplněno o minimalistickou pákovou vodovodní baterii GROHE Eurosmart Cosmopolitan s technologiemi EcoJoy a StarLight. A aby byla koupelna Euro opravdu praktická, najdete v ní i poličky, háčky, mýdlenky, skleničky nebo držáky skleniček – to vše z nadčasové série GROHE Essentials.

Koupelna Euro poskytne maximální pohodlí. Zdroj: Grohe

Koupelna Lineare – minimalistický vzhled především

Minimalismus v tom nejčistším provedení – i tak lze popsat koupelnu Lineare. Rovné linie a vysoký stupeň intuitivního ovládání použitých produktů, které jsou doplněné nejnovějšími technologiemi, vytvářejí perfektní koupelnu pro každého milovníka současného designu.

Koupelna by však měla být především místem odpočinku. Z tohoto důvodu naleznete v návrhu Lineare produkty pro maximální relaxaci a pohodlí. Nechybí zde například vana Essence doplněná o vanovou baterii Lineare, která zaujme svými rovnými plochami a praktickými technologiemi. V kubistickém stylu pokračuje i další sanitární keramika – WC a umyvadlo ze série Cube Ceramic vyniká svými ostrými hranami, které však nesnižují pohodlí uživatele.

Pokud nepatříte mezi milovníky dlouhých relaxačních koupelí, jistě oceníte možnost připojeného sprchového setu, který designově ladí se zbytkem vodovodních baterií a také s hranatými tvary keramiky. Celý návrh je doplněn o praktické police, držáky, háčky a další koupelnové doplňky z nadčasové série GROHE Essentials, která přirozeně podtrhuje minimalistické provedení koupelny Lineare.

Minimalismus v tom nejčistším provedení – i tak lze popsat koupelnu Lineare. Zdroj: Grohe

Koupelna Essence – inovace a luxusní design

S koupelnovým řešením Essence si můžete každý den připadat jako v luxusním hotelu. Inovativní funkce a úzké linie produktů jsou doplněny o moderní přírodní prvky, které představují ideální prostředek k navození uvolněné atmosféry a zároveň propůjčují interiéru mimořádný prostor i otevřenost.

Koupelna byla pojmenována po sérii Essence, ze které je také z velké části vytvořena. Tato série se stará o vaše základní potřeby a nabízí odlehčený minimalistický design s nádechem luxusu a elegance. Samozřejmě v ní nechybí ani řada inovativních technologií, které vám celý zážitek z každodenní hygieny ještě více zpříjemní.

V koupelně naleznete umyvadlo, toaletu, vanu a vodovodní baterie Essence, které mistrně doplňují koupelnové doplňky ze série Essentials. Celý návrh je doplněn o praktický sprchový set Grohtherm SmartControl Perfect s množstvím užitečných funkcí. Jednoduše vše pro dokonalý zážitek.

Série koupelen Esscence představují design s nádechem luxusu a elegance. Zdroj: Grohe

Fotogalerie:

 

Věříme, že jste se inspirovali a realizace vám pomohou při výběru vaší vysněné koupelny!  

 

Více informací najdete ZDE

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login