Rady a tipy

I vaše dílna či sklep si zaslouží kvalitní regály! Jak na jejich nákup?

Od   | 

Pořádek v interiéru vašeho domu se většinou stává jakousi samozřejmostí. Mnohdy se ale zapomíná na místnosti, jichž nevyužíváte každý den. Typické jsou v toto ohledu především dílny, garáže nebo sklepy. Právě tady se setkáváte s nepořádkem, který se vám prostě uklízet nechce. Přesto existuje poměrně elegantní a rychlé řešení. Stačí si jenom pořídit správný regálový systém. Jak na to? V následujících řádcích vám poradíme a samozřejmě doporučíme i konkrétní značku.

Bytelné, ale lehké regály

V první řadě byste se měli zaměřit na kvalitu samotných regálů. Pořídit si nějaké, které se vám budou pod tíhou umístěných předmětů ohýbat, by bylo přinejmenším riskantní. Z toho důvodu je zapotřebí vybrat moderní regálový systém, který bude splňovat veškeré vaše požadavky. Základem jeho konstrukce bude samozřejmě kov. Nepůjde ovšem o těžké bytelné police, ale o lehkou kovovou konstrukci. Ta je schopna udržet na policích věci mnohdy až do 150 kg váhy. Počítat můžete s tím, že regály nebudou ohroženy ani z hlediska koroze a jiných negativních vlivů. Vydrží velmi dlouhou dobu. Bytelný a pevný regál do sklepa, dílny nebo technické místnosti prostě potřebujete.

Jednoduché složení zvládne každý

Stavebnice, kterou zvládne dát dohromady každý. I takto by bylo možné charakterizovat moderní regálové systémy od společnosti Majster Regál. Ke každému regálovému systému je k dispozici podrobný návod, jímž se budete řídit. Skutečně nic složitého. Dohromady dáte jak šroubovou, tak i bezšroubovou variantu. Ke kompletaci druhé zmiňované nepotřebujete žádné nářadí.

Přímo na míru a designově povedené

Velkou výhodou je i možnost řešení regálů přímo na míru. Sami si zvolíte, jakým způsobem budete chtít mít regály v dané místnosti uspořádané. Jednoduše si je složíte online dle vlastní potřeby. Vzhledově vás také regály uspokojí. Tradičně jsou opatřeny povrchovou úpravou v podobě práškové barvy.

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login