Technika v domácnosti

Hoover přináší novinky v tyčových i sáčkových vysavačích

Od   | 

Značka Hoover uvádí na trh novinky v kategorii vysavačů. Inovovala dvě nejoblíbenější a nejprodávanější řady a přinesla nové technologie a praktické vychytávky pro úklid celého bytu i čištění vysavače jako takového. Můžete vybírat z varianty tyčových (řada HF500) nebo klasických sáčkových (řada H-ENERGY 700) vysavačů, vyberou si i majitelé domácích mazlíčků nebo alergici.

HF500. Nový aku tyčový vysavač s hřebenem proti namotávání vlasů

Kompaktní akumulátorový vysavač Hoover HF500 je navrženým tak, aby dokázal díky Direct Impulse motoru perfektně vysát prach a nečistoty ze všech povrchů a zároveň umožnil bezproblémovou, rychlou a snadnou údržbu. Motorizovaná podlahová hubice má integrovaný hřeben, který zabraňuje namotávání vlasů a dlouhých chlupů zvířecích mazlíčků. Hybridní kartáč kombinuje měkké a tvrdé štětiny a je vhodný na úklid jakéhokoliv druhu povrchu. Součástí balení vysavače jsou dvě baterie, které zaručují plynulost provozu bez přestávek. Navíc kombinace technologie samostatného cyklónu a předmotorového filtru zajišťuje vysoce kvalitní separaci prachu.

Už žádné namotávání vlasů do kartáče. Zdroj: Hoover

Jeden kartáč pro všechny podlahy a bez namotaných vlasů

Nový integrovaný hřeben v motorizované podlahové hubici zabraňuje namotávání vlasů a chlupů domácích mazlíčků kolem kartáčové lišty při vysávání. Navíc díky praktickému průhlednému hornímu krytu již není třeba otáčet hubici dnem vzhůru. Umožňuje vám snadný přístup ke kartáčové liště a její rychlé a hladké vyjmutí. Jedinečný hybridní kartáč je vybavený kombinací měkkých a tvrdých štětin, umožňuje vysávání tvrdých podlah, jemných povrchů i koberců bez nutnosti přepínání.

Jedinečný hybridní kartáč je vybavený kombinací měkkých a tvrdých štětin. Zdroj: Hoover

Výkonný vysavač s dotykovým LED displejem a dvěma bateriemi pro delší vysávání

Direct Impulse motor poskytuje sací výkon 75 AW s rychlostí 100 000 otáček za minutu, vysavač je vybaven 2 H-LAB 22V bateriemi, které vydrží v provozu až 90 minut*. Baterie jsou vyjímatelné, můžete je tedy nabíjet kdekoliv a plného nabití dosáhnou do 2,5 hodin. Díky praktickému LED displeji na čele rukojeti si můžete snadno zvolit režim vysávání: STANDARD (60 minut), TICHÝ (70 minut) nebo TURBO (20 minut). Stav baterie a její údržbu můžete rychle zkontrolovat pomocí indikátorů, které jsou umístěné pod rukojetí vysavače. LED pruh po celé přední straně hlavní hubice posvítí na každé smítko i tmavých částech místnosti.

Baterie jsou vyjímatelné, můžete je tedy nabíjet kdekoliv. Zdroj: Hoover

Kompaktní rozměr pro snadné vysávání i uložení

Díky 69 cm ve složeném stavu, můžete nový tyčový akumulátorový HF500 uložit i do kuchyňských nebo obývacích skříněk. Větší pohodlí a manévrovatelnost při úklidu zaručí váhá pouhých 1,5 kg a měkké boční nárazníky na hlavní hubici, které chrání nábytek. Součástí příslušenství integrovaného na těle vysavače je Mini Pet Hair hubice, prachový a nábytkový kartáč a štěrbinová hubice.

Součástí příslušenství integrovaného na těle vysavače je Mini Pet Hair hubice, prachový a nábytkový kartáč a štěrbinová hubice. Zdroj: Hoover

*V automatickém režimu s nemotorizovanou hubicí a použitím druhé baterie

Produktový tip:

HF522STPE011 – multifunkční tyčový a ruční akumulátorový vysavač, samostatný cyklón, 2 x 22 V Lion baterie, až 90 min provozu, rychlé nabíjení, Direct Impulse Motor – vysoký výkon vysávání, unikátní motorizovaná hubice na všechny povrchy s integrovaným hřebenem proti namotávání vlasů a nečistot, LED osvětlení v celé šířce hubice, kompaktní složení na výšku 69 cm, snadné vysypávání prachové nádoby, integrované příslušenství na těle vysavače, doporučená cena 7 990 Kč.

HF522STPE011 – multifunkční tyčový a ruční akumulátorový vysavač.
Zdroj: Hoover

 

Více informací najdete ZDE

 

H-ENERGY 700. Adaptivní výkon a automatický systém vysypávání sáčků

Nový sáčkový vysavač Hoover H-ENERGY 700 je ultra tichý a vysoce výkonný vysavač pro úklid celé domácnosti v provedení vhodném i pro alergiky. Díky chytrému senzoru prachu sníží nebo zvýší výkon dle znečištění a tím tak adaptivně šetří energii i vaši peněženku. S automatickým systémem vysypávání sáčku nepřijdete do kontaktu s prachem. Antibakteriální HEPA 13 filtr a XL sáček EPA s aktivním uhlím navíc neutralizují pachy a zachycují prach a nečistoty. Systém Acoustic Care zaručuje maximálně tichý chod pouze 64 dB(A). LED displej a ovládání na rukojeti přináší komfort bez ohýbání. Rozmanitá sada příslušenství, včetně hubice na odstranění alergenů, dostane váš nový vysavač do každého zákoutí vašeho domova.

Vysavač Hoover H-ENERGY 700 je ultra tichý a vysoce výkonný. Zdroj: Hoover

Šetří výkon i vaši peněženku

H-ENERGY 700 dokáže díky technologii Adaptive Power detekovat množství nečistot na podlaze a adaptivně upravit výkon pro nižší spotřebu. Pokud chytrý senzor prachu zjistí větší znečištění, automaticky zvýší výkon vysavače, při menším podílu nečistot výkon opět sníží (v automatickém režimu). Pokud si chcete vybrat úroveň výkonu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, můžete vysávat v manuálním režimu a intenzitu výkonu nastavíte na ovládacím displeji.

Žádný kontakt s prachem

Vysavač H-ENERGY 700 garantuje nulový kontakt s prachem při vysypávání, což je především pro alergiky důležitý benefit. Když je sáček plný, stačí jej uzavřený zvednout pomocí praktické rukojeti a zcela hygienicky jej vyhodit stisknutím tlačítka do odpadků, aniž by prach vylétnul ven. Tento XL EPA sáček s kapacitou 5 l obsahuje navíc aktivní uhlí pro neutralizaci pachů a efektivnější zachycení prachu a nečistot. V kombinaci s antibakteriálním filtrem HEPA 13 eliminují až 99,98 % prachu a alergenů.

Vhodný je zejména pro alergiky. Zdroj: Hoover

Multifunkční displej a výkon ve vašich rukách

S novým intuitivním LED displejem můžete mít vše pod kontrolou a upravit si výkon čištění podle svých potřeb. Zvolte automatický nebo manuální režim vysávání, nastavte výkon podle typu povrchu a zkontrolujte stav sáčku a filtru za pomocí LED indikátoru. Ovládání výkonu je umístěné také na ergonomické rukojeti. Široká škála příslušenství vč. rotační hubice na zvířecí chlupy je umístěná na těle vysavače.

S novým intuitivním LED displejem můžete mít vše pod kontrolou.
Zdroj: Hoover

Produktový tip:

HE730ALG 011 – sáčkový vysavač vhodný pro alergiky XL EPA sáček s kapacitou 5 litrů, HEPA 13, 64 dB(A), LED displej, ovládání výkonu na ergonomické rukojeti, adaptivní výkon, automatický systém vysypávání sáčků, hliníková teleskopický trubice s obousměrným vytažením, All Floors Elite Plus hubice s regulátorem sání, rotační hubice Dual Action na odstranění alergenů, doporučená cena 5 990 Kč.

HE730ALG 011 – sáčkový vysavač vhodný pro alergiky. Zdroj: Hoover

Více informací se dozvíte ZDE

 

Fotogalerie:

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login