Návštěvy bytů

V hlavní roli denimový odstín a dřevo: Prostorné 3+kk s prima detaily, které vás budou bavit

Od   | 

Mladí manželé pojali nový domov velkoryse – třípokojový byt má 130 m2 a balkon s překrásným výhledem. Výsledkem je moderní a přitom útulný a hřejivý domov, na jehož zařízení byly kladeny vysoké nároky. A tak při prohlídce soustřeďte pozornost i na ty nejmenší detaily, které mohou být příjemnou inspirací pro vaše zařizování. 

Poté, co vstoupíte do bytu, si můžete všimnout hlavního obytného prostoru, který tvoří obývací pokoj spojený s jídelním koutem, na který navazuje prostorná a moderně zařízená kuchyň. Nechybí zde však ani soukromá oáza klidu, kterou tvoří v případě rodičů ložnice – u dětí pak jejich dětský pokoj. Celému interiéru dominuje kombinace denimově modré barvy spolu se světlou dřevěnou podlahou. Vše je doplněno betonovou stěrkou v obývacím pokoji.

Při vstupu se otevře srdce domova s výhledem na pulzující město. Zdroj: Aworkdesign

Dřevo se zde opakuje na více místech

Při vstupu do obývacího pokoje může pozornost upoutat jednoduchý a současně designový jídelní stůl vyrobený ze dřeva, který je doplněn lavicí v témže stylu. Nechybí zde však ani dvě moderní židle, které nabízejí ještě mnohem více místa k posezení. Jídelní stůl je osvětlen závěsným svítidlem v jednoduchém obdélníkovém tvaru.

Proč nepřímé osvětlení?

Mramor v kuchyni, ale i obývacím pokoji

Podobných odstínů si můžete všimnout také u jednoduché obývací stěny, která kombinuje dřevěné skříňky s kovovou konstrukcí. Namísto obyčejné skříňky pod televizi je televize zavěšena na stěně, kdy je pod ní umístěn jen nízký mramorový podstavec, na němž je umístěn audio systém, který udělá zážitek z poslechu jakékoliv hudby, či pohledu na jakýkoliv film.

Kombinace šedé barvy s denimově modrou barvou působí velmi příjemně. Zdroj: Aworkdesign

V interiéru nechybí ani prvky vintage stylu

Hnědá kožená pohovka je doplněna o textilie v podobě šedého přehozu a šedo-modrých dekorativních polštářků. Barevný akcent je zde v podobě barevné sestavy polic a uzavřených skříněk stojících za pohovkou. Klasický konferenční stolek zde nahrazuje zrenovovaná truhla, pod níž je ladící šedý kobereček. Kontrastem je zde velká rostlina. Vzhledem k velkému množství oken je prostor plný přirozeného denního světla. V případě, kdy chcete mít doma tmu, je však můžete zakrýt závěsy, které sahají až k podlaze. Osvětlení tohoto prostoru tvoří jednoduchá bodová světla.

hraví knihovna interiér oživuje. Zdroj: Aworkdesign

Kuchyň je malá, ale účelná

Tento společný prostor doplňuje ještě kuchyň. Barový pult tvoří mramorová deska, která je použita také v obývacím pokoji. Zde je postaven kávovar pro rychlou přípravu vynikající kávy hostům majitelů. Kuchyňská linka je jednoduchá, laděná v kombinaci bílé barvy a nerezu.

Dveře do koupelny díky skrytým zárubním splývají se stěnou. Zdroj: Aworkdesign

Ložnice i dětský pokoj navazují barevností na zbytek interiéru

Hned vedle kuchyně byl umístěn dětský pokoj – bílá výmalba je zde doplněna o dřevěný nábytek a palandu, na které se oba chlapci vyspí dorůžova. Také v ložnici rodičů se opakuje barevné ladění celého bytu. Šedá čalouněná postel s čelem je doplněna o dřevěný obklad kolem postele, na němž jsou usazeny dva jednoduché noční stolky ve formě police, kde jsou uchyceny také dvě stylové lampy. Vše je doplněno o velkou šatní skříň vyrobenou na míru.

Dětský pokoj s palandou je menší, ale pro dvě děti dostačující. Zdroj: Aworkdesign

Dominantou ložnice je velká čalouněná postel. Všimněte si hravých úchytů na šatní skříni. Zdroj: Aworkdesign

Fotogalerie:

Světla, která dokonale rozzáří počítačovou hru


You must be logged in to post a comment Login