Architektura a design

HELUZ zve na veletrh FOR PASIV

Od   | 

Společnost HELUZ, výrobce cihel s nejlepšími tepelněizolačními parametry pro jednovrstvé zdění u nás, se zúčastní tradičního veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV v pražských Letňanech  a to ve dne od 3. do 5.  března 2022.

Kulisy stánku společnosti HELUZ provedou návštěvníky od snu o novém domě až k jeho realizaci. Seznámí je s onlinovou službou Můj HELUZ, která kromě informací o aktuálním stavu zakázky poskytne stavebníkům i spoustu užitečných informací, dokumentů a návodů ke stažení, umožní přístup k Šekové knížce HELUZ s bonusy od partnerů a nově i objednávání dalších služeb online.

 

HELUZ najdete v HALE 2, na místě 2A13

 

Nejen virtuální svět, ale i skutečné cihly budou prezentovány na stánku – zejména to budou cihly pro jednovrstvé zdění bez nutnosti dodatečného zateplení z řady HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1, a to včetně doplňkových prvků pro řešení konstrukčních detailů, které se starají o dokonalé tepelně izolační parametry stavby. Dále návštěvníci uvidí roletové a žaluziové překlady HELUZ FAMILY 3in1 pro venkovní stínění, další prvek podílející se na tepelné pohodě v domě. Nebudou chybět ani akustické cihly HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená a HELUZ AKU Z 17,5 broušená, které přispívají ke stále důležitějšímu akustickému komfortu.

Jedná se o ty nejzásadnější prvky, které jsou součástí uceleného cihelného systému HELUZ, jenž umožňuje investorům postavit celý dům z jednoho materiálu od jednoho výrobce, aniž by se vystavovali riziku konstrukčních komplikací kombinováním různých materiálů. Stánek společnosti HELUZ je koncipován tak, že stavebníka provede od jeho snu až po jeho realizaci, upozorní ho, nač by neměl zapomenout, než začne stavět, a s čím, jako výrobce, může společnost HELUZ pomoci před i v průběhu stavby. Expozice současně poskytne informace i odborníkům, zejména projektantům, kterým nabídne množství nástrojů, jako Selektor konstrukcí, a dalších služeb, které jim jejich práci ulehčí.

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. patří mezi tři největší výrobce zdících systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Tradice této rodinné firmy spadá až do roku 1876, kdy Jan Řehoř v Dolním Bukovsku postavil první žárovou pec a z vytěžené hlíny vypálil první cihly. Dnes má společnost HELUZ výrobní závody kromě Dolního Bukovska ještě v Hevlíně a Libochovicích, kde vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Společnost HELUZ v roce 2017 na trh uvedla i první kompaktní broušenou AKU cihlu sendvičové skladby cihla-minerální vlna-cihla se vzduchovou neprůzvučností Rw=57 dB při celkové tloušťce 21 cm pod názvem HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená. Revoluční novinkou je tekutá, předem připravená silikátově-disperzní malta HELUZ SIDI pro efektivnější zdění, která se nanáší systémovým válečkem jako při malování. Novinkou roku 2020 je PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s variabilním vnitřním prostorem pro umístění venkovní stínicí techniky, který je určen pro jednovrstvé zdivo z cihel HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1. Sortiment dále tvoří ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky.

 

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login