Technika v domácnosti

Haier – prémiové spotřebiče světové jedničky i na českém trhu

Od   | 

Značka Haier přináší spotřebiče v luxusním designu, s nadstandardními parametry a inovativními technologiemi pro náročné zákazníky po celém světě již více než 30 let. V celosvětovém měřítku je již jedenáctým rokem jedničkou v podílu na trhu s domácími spotřebiči. Od letošního jara najdete rozšířenou nabídku spotřebičů Haier také na českém trhu. Vybírat můžete z prémiových chladniček, vinoték a praček.

Ať hledáte kombinovanou lednici nebo multidoor verzi s vnitřní kapacitou až 610 litrů, v sortimentu Haier je najdete. Vinotéky značky Haier uchovají vína na profesionální úrovni, proto jsou tak oblíbené i v restauracích. Pračky Haier jsou specifické především ultra tichým motorem Direct Motion.

SÉRIE CUBE: chladničky, které dají plnou kontrolu nad potravinami

Haier vytvořil generaci multidoor chladniček se sadou technologií Fresher Techs®, které zajišťují dlouhodobé kvalitní skladování potravin prostřednictvím speciálních zón v rámci vnitřního prostoru. Ty si navíc můžete uzpůsobit dle potřeby – změňte mrazničku na chladničku a obráceně.

Switch Zone – proměňte mrazák na chladničku a zpět

Switch Zone je jedinečný 90l oddíl za pravými spodními dvířky, ve kterém lze nastavit různou úroveň teploty v závislosti na potřebách potravin, které do něj chcete uložit, a to v rozmězí -18 °C až +5 °C. Oddíl tak využijete jako chladničku, mrazničku nebo třeba prostor pro pomalé rozmrazování, které zachová strukturu a živiny v potravinách.

Humidity Zone pro ovoce a zeleninu čerstvé po delší dobu

Zásuvka Humidity Zone v levé spodní části chladícího prostoru udržuje 90% úroveň vlhkosti prostřednictvím organické membrány, přičemž stále umožňuje volný oběh chladného vzduchu. Tato technologie sady Fresher Techs® pomáhá zachovat ovoce a zeleninu déle čerstvé s původní chutí a nutriční hodnotou.

Dry Zone pro mléčné výrobky nebo uzeniny bez plísní

V pravé spodní části chladícího prostoru je umístěná Dry Zone – speciální zásuvka, která naopak vlhkost snižuje pod 45 % a je tak ideální pro dlouhodobé skladování mléčných výrobků a uzenin.

Chladící systém Trilogic

Tento systém používá tři samostatné výparníky pro jeden kompresor, což zajišťuje, že se vůně a chutě ve vnitřním prostoru nemísí, a udržuje se tak optimální chuť jídla od okamžiku, kdy je uloženo ke skladování, až dokud není zkonzumováno.

ABT® – čistší vzduch v chladničce bez bakterií

Exkluzivní antibakteriální technologie ABT® společnosti Haier používá ultrafialové světlo, které eliminuje veškeré škodlivé bakterie v cirkulaci vzduchu v chladničce a pomáhá zabránit tvorbě dalších. Hygieničtější prostor chladničky tak chrání zdraví vás i celé vaší rodiny.

Daylight – prosviťte svou ledničku denním světlem

Technologie Daylight používá výkonné LED diody pro mnohem jasnější a intenzivnější vnitřní světlo v chladničce. Světlo podsvicuje celý zadní panel Multi Flow a navozuje dojem příjemného denního světla za oknem. Jednoduše tak uvidíte na vše, co v chladničce skladujete.

Beznámrazový chod

Chladničky Haier jsou vybaveny technologií Total No Frost a automatickým odmrazováním chladničky i mrazničky. Fresher Shield navíc zabraňuje pronikání vzduchu do mrazničky během rozmrazování a tedy kolísání teploty. Chrání zmrazené potraviny a brání zbytečným ztrátám energie.

Snadné ovládání a úspora energie A++

Chladničky Haier série CUBE disponují stylovým digitálním dotykovým displejem na pravých horních dvířkách, který umožňuje snadné a intuitivní nastavení. Teplotu tak lze ovládat bez nutnosti otevírání dveří. Dosahují energetické třídy A++, což znamená 40% úsporu energie ve srovnání s třídou A, a používají invertorový kompresor speciálně navržen pro tichý chod dosahující 39 dB(A) v závisloti na modelu.

Produktový tip:

Haier HTF-610DSN7 – čtyřdveřová chladnička s celkovým čistým objemem 610 l (chladící část 430 l, mrazící část 180 l), v chladící části 4 skleněné police, 6 přihrádek ve dveřích, Humidity Zone a Dry Zone, držák na vajíčka, v mrazáku otočný výrobník ledu a 3 + 3 zásuvky (včetně MyZone), energetická třída A++, hlučnost 40dB(A), barva Iconic Black (tmavý nerez), rozměry 190 x 90,8 x 73,8 cm (v x š x h). 

Čtyřdveřová chladnička Haier HTF-610DSN7 doporučená cena 39 990 Kč, zdarma 12 let záruka na kompresor.

VINOTÉKY HAIER: profesionální skladování vín

Vinotéky Haier vytvářejí optimální podmínky pro uchovávání vín a vy si tak svou vášeň můžete užít v plné míře na profesionální úrovni, což dokádá i jejich časté využití v restauracích nebo barech. Vybírat můžete z jedno- nebo dvouzónových se samostatným ovládáním teploty na LED displeji, s kapacitou od 30 do 137 lahví, s nerez nebo dřevěnými policemi.

Precizní UV ochrana

Skleněná dvířka vinoték Haier umožnují předvést vzácnou sbírku vín, zároveň je do nich zabudován anti-UV filtr, aby škodlivé paprsky nenarušovaly strukturu a barvu vašeho vína a to zůstalo zachované v nejlepším stavu.

Vinotéka, která neruší

Vibrace a hluk mohou poškodit vaše vína, ovlivnit jejich chuť, a hlavně narušit vaši radost z nich. Díky kompresoru s nízkými vibracemi pracují vinotéky Haier v tichu s hladinou hluku pouhých 38 dB(A).

Čistší vzduch ve vinotéce = čistší chuť a aroma vína

Přestože jsou láhve zapečetěny, stále jsou schopny „dýchat“ skrz svůj korek. Z tohoto důvodu je důležité, aby byl vzduch, který je obklopuje, čistý, a tak nebyla nijak ovlivněna chuť a aroma skladovaného vína. Filtr s aktivním uhlím působí jako bariéra pro vnější pachy, což oceníte především pokud máte vinotéku umístěnou v kuchyni. Díky tomuto filtru víno stárne v prostředí, které se nejvíce podobá vinnému sklípku z přírodního kamene.

Vlhkost na správné úrovni

Vinotéky Haier jsou vybaveny systémem regulace vlhkosti, který ji udržuje mezi 50-80 %. Hlídají také konstantní teplotu, aby nedošlo ke změně chuti a vůni, a vína si uchovala svoji nejčistší podobu.

Vkusné osvětlení, které nenarušuje vnitřní teplotu

LED světla neslouží pouze jako reflektor pro vaši sbírku vín. Jejich další výhodou kromě příjemného nasvícení je to, že šetří energii a vydávají jen velmi málo tepla. Tato jejich funkce je důležitá pro udržení optimální teploty ve vinotéce.

Produktový tip:

Haier WS53GDA – dvouzónová vinotéka s kapacitou 53 lahví vína, 8 dřevěných polic, LED displej s nastavením teploty pro obě zóny 5 – 20 °C, zámek dveří, celkový čistý objem 172 l, energetická třída A, hlučnost 40dB(A), rozměry 127 x 50 x 54 cm (v x š x h).

Vinotéka Haier WS53GDA doporučená cena 19 990 Kč, zdarma 12 let záruka na kompresor.

Pračky: ultra tichý chod s motorem Direct Motion

Pračky Haier poskytují profesionální výsledky, šetří energii i čas. Díky mimořádně tichému motoru Direct Motion se obejdou bez nepříjemného hluku. Na českém trhu jsou k dispozici s kapacitou 9 a 8 kg prádla.

Direct Motion – tichý a efektivní motor

Pračky Haier jsou poháněné mimořádně tichým motorem Direct Motion. Motor pracuje bez řemene a je umístěný přímo na ose bubnu pračky, čímž výrazně snižuje vibrace a hluk na pouhých 53 dB(A) při praní a 67 dB(A) při odstřeďování. Současně prodlužuje životnost spotřebiče díky menšímu počtu dílů a také přispívá ke snížení spotřeby energie a vody v energetické třídě A+++(-40%). Na tom má svůj podíl také množstevní automatika, která upraví spotřebu vody a délku cyklu podle aktuální náplně.

Přizpůsobte čas praní prádla vašemu rozvrhu

Inovativní způsob odloženého praní vám umožní vybrat, kdy chcete prací cyklus dokončit a to až 24 hodin předem. Jednoduše se rozhodnete, kdy potřebujete mít prádlo vyprané, pračka automaticky vypočítá počáteční čas.

Plnou parou vpřed proti skvrnám!

Pračky Haier nabízejí parní funkci, která uvnitř bubnu rozptyluje páru a čišticí prostředek, uvolňuje vlákna a lépe odstraňuje i zaschlé skvrny. A to není vše, díky páře je následně mnohem snazší žehlení.

Čistá pračka = čisté prádlo

Exkluzivní antibakteriální ošetření ABT® chrání před tvorbou plísní a bakterií v nejvíce rizikových místech, jako jsou zásuvka na prací prostředek a těsnění otvoru dveří.

Produktový tip:

Haier HW90-B1439-36 – předem plněná pračka s kapacitou 9 kg prádla a 1400 otáčkami při odstřeďování, 16 programů (Rychlé praní, Rychlý 15 min, Denní praní, Vlna, Jemné prádlo, Ruční praní, Přikrývky, Odstřeďování, Bavlna+, Džíny, Sportovní prádlo, Hygienické praní, Dětské prádlo, Mix, Syntetika, Bavlna), přehledný digitální displej s češtinou, energetická třída A+++-40%, hlučnost 53/67 dB(A), rozměry 85 x 59,5 x 55 cm (v x š x h).

Předem plněná pračka Haier HW90-B1439-36, doporučená cena 12 990 Kč, zdarma 5 let záruka a 12 let záruka na motor.

 

Více o všech spotřebičích značky Haier najdete zde

 


You must be logged in to post a comment Login