Koupelny

Grohe představuje novou řadu sanitární keramiky Essence

Od   | 

Firma Grohe patří mezi přední výrobce kuchyňských i koupelnových baterií. Novinkou letošního roku, která byla představena i na nedávném prestižním koupelnovém veletrhu ISH, je řada sanitární keramiky Essence. Nyní tedy může být vaše koupelna kompletně zařízena od jednoho výrobce, což je výhodné nejen z hlediska časové úspory, ale zvláště proto, že koupelna bude mít jednotnou designovou linku. A to se v tomto nevelkém prostoru, který budujeme na dlouhou řadu let, rozhodně vyplatí.

Díky jednotnému konceptu bude vaše koupelna působit kompaktním dojmem

Essence – pro skutečně sjednocený koupelnový interiér

Minimalismus, čistota a lehkost – těmito vlastnostmi by se dala popsat řada produktů Essence. Charakteristické pro tuto řadu jsou především jemné, organické tvary podtrhující touhu zbavit se všech nepotřebných prvků a soustředit se pouze na to, na čem skutečně záleží. Jsou to jednoduchá, elegantní keramická řešení, která reflektují přírodní krásu plynutí času. Součástí designové řady Essence jsou nová vestavná nábytková umyvadla. Jejich okraj je pouze 17 mm tenký. Otvor přepadu se nachází přímo naproti baterii, což doplňuje harmonický vzhled až do těch nejmenších detailů. Libovolně polohovatelná umyvadla na desku (dostupná v oválném nebo kulatém provedení od května 2019) mají keramický uzávěr odtoku. Tyto modely neobsahují přepadové řešení. Toalety také dobře zapadají do elegantního vzhledu celé řady díky svým mimořádně tenkým sedátkům. Sedátka jsou k dispozici s volitelnou funkcí plynulého sklápění SoftClose. Řada sanitární keramiky Essence je v duchu filozofie GROHE PerfectMatch dokonale sladěná s koupelnovými bateriemi GROHE Atrio, Essence, Plus a Lineare. Umožňuje tak architektům a instalatérům navrhnout řešení na míru požadavkům jednotlivých zákazníků bez jakéhokoliv kompromisu.

Vestavná nábytková umyvadla z řady Essence mají okraj tenký pouze 17 mm.

Vana v roli vizuálního klenotu a luxusního doplňku

Nová kolekce GROHE Essence přináší vůbec poprvé do portfolia společnosti GROHE také vany, které doplňují nabídku kompletních koupelnových řešení. Vany Essence, které jsou k dispozici pro zápustnou, vestavnou nebo stojící montáž, se stanou designovým středem pozornosti v každé koupelně. Také se vyznačují čistými a elegantními liniemi prémiového designu GROHE. Tyto vany jsou vyrobeny z vysoce kvalitní titanové oceli, která delší dobu uchovává teplo, což umožňuje natolik žádoucí prodlouženou dobu koupele. Povrch se navíc může chlubit speciální úpravou, která zajišťuje zvýšenou odolnost proti klouzání a její snadné čištění usnadňuje každodenní údržbu koupelny.

Vany z kolekce Essence jsou vyrobeny z vysoce kvalitní titanové oceli

 

Navrhnout novou koupelnu je nyní s kolekcemi sanitární keramiky GROHE mnohem jednodušší. Řada Essence doplňuje stávající keramické řady GROHE Bau, GROHE Cube a GROHE Euro. Tyto čtyři designové linie, z nichž každá má svůj osobitý charakter, splní jakékoliv estetické požadavky

 

Inovativní funkce pro maximální úroveň hygieny

Toalety řady Essence jsou vybaveny mísou bez okrajového splachovacího kruhu, která zabraňuje usazování bakterií v záhybech pod okrajem. Větší spláchnutí vyžaduje pouhých 4,5 litru vody, zatímco malé spláchnutí je ještě úspornější – spotřebuje jen tři litry vody. Funkce Quick Release navíc usnadňuje odstranění WC sedátka jednou rukou. V závislosti na modelu je poté sedátko doplněno o technologii plynulého sklápění SoftClose. Díky povrchové úpravě GROHE PureGuard mají toalety Essence odolný a velmi trvanlivý lesklý povrch. Speciální ionty s antibakteriálními vlastnostmi zabraňují množení bakterií a zajišťují neustále čistý a hygienický keramický povrch. Usazeniny vodního kamene a nečistot lze případně snadno odstranit.

Toalety řady Essence jsou vybaveny mísou bez okrajového splachovacího kruhu, keramika má antibakteriální úpravu


You must be logged in to post a comment Login