Kuchyně

GROHE Blue Home: Neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu?

Od   | 

Šikovné technologie v domácnosti jsou budoucností každé stylové kuchyně. Inovativní kuchyňský systém GROHE Blue Home přináší jedinečnou chuť vody, kdykoliv si jen vzpomenete. Výběr je jen na vás, neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu? Chutná skvěle, a nejen, že je filtrována a zbavená všech nečistot, ale je také vychlazená na příjemnou teplotu pro osvěžení těla. Vodu není nutné odtáčet, vychlazená je okamžitě.

Kromě pevných baterií GROHE nabízí pro modely Blue Home i vytahovací sprchu. Díky aplikací GROHE Ondus budete vždy včas upozorněni na aktuální stav uhlíkového filtru nebo karbonizační láhve. Aplikace sama navrhne objednání náhradních náplní z internetového obchodu GROHE stačí pár kliknutí a balíček bude na cestě k vašim dveřím. Zákazníci si tak mohou náplně objednat například na dovolené, aby na ně po příjezdu domů čekala lahodná, osvěžující voda.

Kuchyňský systém Grohe Blue Home nezabere mnoho místa

Všestrannost formou i funkcí

Systém GROHE Blue Home představuje malou revoluci ve vnímání kuchyně. Ušetřete čas a nezdržujte se nakupováním balené vody a vyhazováním jednorázových plastových lahví. Spojením elegantního designu se baterie GROHE Blue Home staly nepostradatelným srdcem každé kuchyně. Štíhlá dřezová baterie se může pyšnit intuitivním ovládáním a je dostupná ve dvou povrchových úpravách – chromované a SuperSteel. Tři varianty výpusti se zaručeně stanou přirozenou součástí každé kuchyně. Úplnou novinkou v povrchových úpravách baterií systémů GROHE Blue je výjimečná barevná škála provedení z kolekce GROHE Colors. Prostřednictvím barev, jako je Hard Graphite nebo Warm Sunset v zářivém lesklém či moderním kartáčovaném provedení, zvýrazníte jedinečnost a nadčasový vzhled vaší kuchyně. GROHE Blue Home je soulad všestranných, profesionálních funkcí s každodenním životem. Varianta Duo přetváří běžnou kohoutkovou vodu na filtrovanou a jemně vychlazenou s možností výběru jemně sycené a perlivé vody. Dokonalou flexibilitu při vaření nebo mytí zajišťuje vytahovací výpusť. Kromě varianty Duo se v portfoliu nachází také model Mono, což je jednoduchá a intuitivní vodovodní baterie, která je určena jako doplněk k dřezové baterii a slouží výhradně k dávkování filtrované pitné vody.

Snadná instalace a úspora prostoru

Startovací sada systémů GROHE Blue Home obsahuje vodovodní baterii a chladič vybavený výkonným filtrem a CO2 karbonizační lahví. Celý systém je mimořádně kompaktní a určený i do té nejmenší kuchyňské linky, stačí když linka má šířku minimálně 40 centimetrů. Filtr zajistí optimální kvalitu vody a CO2 karbonizační láhev zase osvěžující požitek z perlivé vody. Obě tyto části se dají velmi snadno vyměnit.

Systém GROHE Blue Home šetří finance, a především myslí na životní prostředí.

Věříme, že udržitelná spotřeba pitné vody v domácnosti a zdravý životní styl je základním kamenem pro zdravější život. Díky systémům GROHE Blue Home jejich majitelé vypijí o 35 % více vody než příznivci balené vody.[1]

[1] Výsledek zákaznického průzkumu ohledně pitného režimu ze září 2015.

Současně systém GROHE Blue Home šetří peníze. Ve srovnání s kupovanou značkovou vodou jsou náklady nižší až o 60 %. Pokud se zamyslíme nad ekologickou stopou, ta bude ve srovnání s balenou vodou snížena o 61 %, navíc se nebudete trápit s přebytečným plastovým obalem a pomůžete planetě dýcha

GROHE Blue Professional

Kuchyňský systém GROHE Blue Professional poskytuje osvěžující požitek pro všechny v malých a středně velkých kancelářích jako zdroj příjemně chlazené filtrované vody přímo z baterie v kuchyňce. Tento kuchyňský systém poskytuje zaměstnancům nepřetržitě vodu vychlazenou mezi 6–10 °C podle nastavení, což je ideální teplota na osvěžení a vstřebání tekutin do organismu. S třemi volitelnými stupni nasycení si přijde na své každý, přičemž výběr je z neperlivé, jemně perlivé a perlivé vody. Pohodlné a hygienické ovládání přes dotykový panel umožní kdykoliv doplnit potřebné tekutiny. Systém GROHE Blue Home dokáže vyprodukovat každou hodinu až 15 litrů chlazené a sycené vody. Filtrovaná voda je vhodná pro přípravu kávy nebo čaje a zlepšuje jejich chuť díky odstraněným nečistotám.

Již nebudete muset přemýšlet nad zásobami balené vody a  nevzhledných barelů. Model GROHE Blue Duo poskytuje kromě čerstvé filtrované vody také běžnou kohoutkovou vodu. Baterie jsou vybaveny dvěma oddělenými rozvody, aby se zajistila čistota filtrované vody. Díky separátním rozvodům nedojde ke smíchání obyčejné a filtrované vody, také proto, aby filtrovaná voda nepřišla do styku s těžkými kovy. Jeden je pro normální kohoutkovou vodu, zatímco druhý pro filtrovanou z chladiče GROHE Blue. Tato opatření chrání vodu před smícháním, avšak zachovávají její jedinečnou, čistou chuť. Manipulace s baterií je díky dotykovému ovládání velmi lehká a mimořádně hygienická. Stačí jemný dotek pro nastavení teploty a stupně nasycení. Modrá dotyková plocha znamená filtrovanou neperlivou vodu, naopak zelená značí perlivou a tyrkysová označuje jemně perlivou. Chcete-li naplnit skleněný džbán nebo karafu na vodu, vysoká otočná výpusť o 180 stupňů, vám usnadní manipulování. Systém GROHE Blue Professional lze instalovat do každé kuchyně.

Instalační sada GROHE Blue Professional se skládá z chladiče, sady filtrů, CO2 láhve a samozřejmě baterie GROHE Blue Professional. Pro potřeby každé firmy jsou k dispozici filtry s kapacitou až 3000 litrů. Karbonizátor stačí snadno připojit k chladiči. Systém GROHE Blue Professional je mimořádně kompaktní a šetří místo, protože se vejde do všech typů a velikostí standardních kuchyňských linek. Instalace pro profesionála není žádný problém a zabere mu pár minut.

Aplikace GROHE Ondus okamžitě upozorní na docházející kapacitu filtrů nebo CO2 láhve. Nabízí i jednoduchý přehled v grafu, kde budete mít vždy přehled o stavu CO2 láhve a filtrů. Můžete přes ni upravovat potřebná nastavení chladiče. V případě přerušení služby jsou uživatelé informováni prostřednictvím push notifikací, které obsahují i jednoduché pokyny pro řešení problému. Kromě aplikace GROHE Ondus je k dispozici náhled ovládacího panelu ve formátu webového rozhraní, který poskytuje srozumitelný přehled všech připojených systémů GROHE Blue na jedné obrazovce.

Podívejte se na systém Grohe Blue Home v reálu


You must be logged in to post a comment Login