Inspirace

Grafosklo dodá vašemu domovu individualitu

Od   | 

V oblasti interiérového designu existuje mnoho zajímavých prvků, díky kterým můžete váš domov oživit. Jedním z takových je i sklo s grafikou zvané Grafosklo. Vysvětlíme, co si pod tím pojmem představit a kde všude se dá použít.

Vpusťte domů grafiku

V zásadě je to velmi jednoduché. Jde o designové sklo s vnitřním grafickým motivem nebo látkou. Vyrábí se ve dvou variantách. Jednak ve formě jedné vrstvy skla, která se hodí například na obklady stěn. Druhá varianta má sendvičovou skladbu, která se využívá pro výrobu jakýchkoli skleněných prvků v interiéru, např. na dveře, skleněné zástěny, na zábradlí, jako výplň posuvných dveří a rovněž na obklady stěn.

Skleněné dveře s grafickým motivem v polomléčné variantě, zdroj: J.A.P.

Sklo s grafikou pozvedne minimalistickou bílou kuchyň, zdroj: J.A.P.

O bezpečnost se nemusíte obávat, protože Grafosklo se vyrábí z bezpečnostního kaleného skla a má dva bezpečnostní prvky, kterými jsou kalené sklo a lepené sklo. Sklo je tak velmi pevné a odolné vůči nárazu na jeho plochu.

Grafosklo je ideální k použití v prostoru na zdi za pracovní deskou kuchyně, zdroj:  J.A.P.

Motivy šité na míru

Jakýkoli motiv Grafoskla se tiskne na fólii, která může být čirá, polomléčná, mléčná, nebo bílá. Průhlednost fólií závisí na světelných podmínkách v daném prostoru a na vzdálenosti osoby od skla. Co se týká motivů, máte na výběr z katalogu nebo můžete vybírat v konfigurátoru. Chcete-li být opravdu originální, můžete si dodat i svůj vlastní motiv či fotografii. Fantazii se meze nekladou, takže se nebojte, buďte hraví a vpusťte si do bytu něco výjimečného!

Autentický obraz kamene můžete vytvořit pomocí dekoru vytištěném na Grafoskle, zdroj: J.A.P.

Grafosklo může zastat i funkci obkladů v koupelně. Zdroj: J.A.P.

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login