Koupelny

GOLF II není jen auto…

Od   | 

Oceňujete ve vaší koupelně prostou eleganci v kombinaci s promyšleným zpracováním a skvělou funkčností? Líbí se vám chytrý a přitom nadčasový design? Pak pro vás máme sprchovou zástěnu Golf II. Luxusní řadu sprchových koutů dodávaných firmou HÜPPE, které jsou dostupné pouze v distribuční síti Koupelen Ptáček.

Rychlé čištění a vysoká hygiena

Panty sprchových koutů Golf II jsou z vnitřní strany zapuštěny do skla, takže je možné zástěnu rychle vyčistit běžnou stěrkou na sklo. Skla se dodávají s povrchovou úpravou HÜPPE Anti-Plaque, která umožňuje podstatně rychlejší stékání vody v podobě kapiček a snižuje tak usazování nečistot a vodního kamene na skle.

Přizpůsoben ke každému prostoru – zkosení a výřezy

Se zástěnou Golf II v bezrámovém provedení lze sprchový kout přizpůsobit danému prostoru. Je jedno, zda se v prostoru sprchy nachází podezdívka nebo zkosená střecha. S různými možnostmi zkosení a výřezů lze realizovat téměř všechny situace koupelny.

Skvělou výhodou je, že se sprchový kout přizpůsobí prostoru. Zdroj: Koupelny Ptáček

Není vidět, ale je nepostradatelný

Integrovaný zvedací/spouštěcí mechanizmus dveří sprchového koutu Golf II se při otevírání lehce nadzvedne a při zavírání je opět zvolna spustí, což garantuje těsné uzavření dveří a zároveň šetří spodní těsnící lišty. Inovace, kterou cítíte, ale neuvidíte: Neboť tato technika je neviditelně skryta za decentní krytkou.

Vodotěsné spojení

Díky „SoftSeal“ technologii jsou panty sprchového koutu Golf II pevně spojeny se sklem pomocí dvou komponentního materiálu. Jeden komponent fixuje sklo, druhý se jako guma obtočí kolem půlkulatého výřezu ve skle. Vše pro optimální těsnost.

Díky speciálním komponentům panty zajistí maximální vodotěsnost.
Zdroj: Koupelny Ptáček

Flexibilita s funkčností

Sprchové dveře Golf II se mohou otevírat ven i dovnitř. Což je ideální pro malé koupelny, kdy můžete po sprchování nechat otevřené dveře právě dovnitř, ušetřit místo vedle sprchového koutu a sprchovací prostor optimálně vyvětrat. Zároveň se tak výrazně eliminuje vznik plísní ve spárách.

V prodejní síti Koupelny Ptáček ji můžete mít sprchový kout v barvě chrom a čirém skle. V ceně zástěny je odborné zaměření zdarma ještě před její instalací.

 

Více informací najdete ZDE

 

Fotogalerie:

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login