Kuchyně

FRANKE CRYSTAL STEEL PRO – PLYNOVÉ VARNÉ DESKY

Od   | 

FRANKE nabízí spotřebitelům širokou škálu modelů plynových desek, které splňují všechny požadavky, a umožňují je tak uživatelům zakomponovat do jakékoliv kuchyně. Desky jsou dostupné v různých velikostech, ve dvou typech materiálu (nerez a sklo) a v závislosti na velikosti desky jsou vybaveny 4 nebo 5 hořáky.

Protože jsou plynové desky často umístěny v blízkosti dřezu, navrhlo FRANKE, s ohledem na význam těchto dvou kuchyňských prvků,  takový design plynových desek, aby byl v harmonii se dřezem i s celou kuchyní.

Pojďme si nyní představit úplnou novinku na trhu. Jsou jím plynové varné desky Franke Crystal Steel Pro, které jsou opláštěné nerezovou ocelí. Resp. 8 mm sklo je opláštěno 1 mm nerezové oceli. Chrom/niklová nerezová ocel je odolnější vůči skvrnám a případné znečištění nezanechává trvalé stopy. Nano-technologické zpracování oceli navíc zamezuje usazování nečistot. V případě nečistot je lze snadno odstranit vlhkým hadříkem.

Tato modelová řada je dostupná ve 3 různých šířkách, a to: 90, 75  nebo 120 cm v cenovém rozpětí od 17 000 do 27 000 Kč vč. DPH.

 

VÍCE TAKÉ ZDE

 

Podívejte se na inspirativní video zaměřené zvláště na údržbu této modelové řady

 

Fotogalerie:

 


You must be logged in to post a comment Login