Kuchyně

Frames by Franke – koncert v kuchyni

Od   | 

Celý život se odehrává v kuchyni. Právě zde se konají kulinářská představení, která stimulují naše smysly. Kuchyně je místo domácích setkání, kde sdílíme naši lásku a společně objevujeme nové chutě, kdy nás každá z nich vezme na novou cestu.

Emocionální a společenský význam kuchyně byl inspirací pro vytvoření revolučního systému Frames by Franke. Modulový systém sestávající z několika prvků, navržených tak, aby fungovaly společně a mohly být volně kombinovány a tvořily tak harmonický celek.

Čím více je poznáte, tím více budete rozvíjet svou kreativitu – nejprve v interiéru a pak v kulinářských dílech.

Unikátní design, stejně jako chutná kuchyně, je vytvořen díky tvořivosti a inspirací je každodenní život. Každý element je krásně a funkčně navržen a lze vybrat v barvách černé nebo šampaň.

Multifunkční trouba s pyrolýzou FS 913 P

Bez ohledu na to, zda plánujete připravit sofistikované, vícechodové jídlo nebo jen jednoduchý pokrm, inovativní funkce této trouby změní Vaši rutinu na potěšení. A extrémně praktická funkce pyrolýzy pomůže vyčistit troubu po cyklu pečení.

 

Kompaktní parní multifunkční trouba FSO 45 FS

Nejchutnější pokrmy jsou vytvořeny z lásky …

Tato elegantní parní trouba nabízí nádherný design a zároveň inovativní technologií, skrytou ve svém interiéru. Umožňuje dokonalou přípravu celého spektra pokrmů, přičemž zachovává všechny živiny a vůně.

Kompaktní multifunkční trouba s mikrovlnami FMW 45 FS

Jste příliš zaneprázdněji na to, abyste si každý den připravovali jídlo? Pak právě pro Vás je určena tato kompaktní multifunkční trouba s mikrovlnami, která je vždy připravena k rychlému pečení nebo ohřátí Vašich oblíbených jídel. A pokud byste o víkendu chtěli zkusit nějaká kulinářská umění, funguje také dokonale.

Vestavný kávovar CM FS 45

S novým kávovarem Frames by Franke je každý okamžik vhodný pro šálek Vaší oblíbené kávy. Vychutnejte si ten moment, vůni a chuť. Oslavte nezapomenutelné časy se svými blízkými…

Indukční varná deska se 2 flexi zónami FH FS 865

Tato indukce pomáhá ambiciózním amatérským kuchařům realizovat jejich kulinářské sny. Velké indukční zóny jsou nenahraditelné obzvlášť pokud vaříte pro Vaše hosty několik pokrmů současně. Intuitivní nastavení jsou užitečná při rozmrazování, ohřevu nebo vaření při nízkých teplotách.

Odsavač par vestavný-výsuvný v pracovní desce fs dw 866

Dokud není potřeba, zůstane tento odsavač par diskrétně ukrytý v kuchyňské lince. Pak jej můžete vysunout dotykem tlačítka a nastavit do různých výšek. Rychlost odsávání se automaticky přizpůsobuje výkonu varné desky, což umožňuje maximálně efektivní odsátí par s  velkou účinností.

Odsavač par ostrůvkový FS TS 906 I

Tento odsavač par je charakteristický nejen originálním designem a sofistikovanou technologií, ale nastavuje i nové ergonomické standardy v podobě šikmého ovládácího panelu na rámu odsavače par, který díky své poloze usnadňuje jeho ovládání.

Více uvidíte na:

 

VÍCE NAJDETE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login