Doplňky do bytu

Ekologické prací prostředky mohou být stejně účinné jako ty chemické. Víme, které vybrat

Od   | 

Jemné, voňavé a především čisté prádlo je snem každé ženy a přiznejme, že ani muži v těchto nárocích nezůstávají pozadu. Rozšíříme-li požadavky ještě o ekologické hledisko, případně i o ohledy na jemnou či alergickou pokožku, zdá se tato situace skoro neřešitelná. Opak je však pravdou.

Prádlo s jemnou vůní levandule potěší každý nosík. Zdroj: Frosch-eko.cz

Jenže skoro neřešitelná není totéž co zcela neřešitelná. Firma Frosch se jí totiž zhostila s bravurou a lehkostí . V jejím sortimentu můžeme vybírat z ekologických pracích prášků a gelů, jejichž receptura je založena čistě na přírodních složkách, jsou účinné na skvrny a šetrné k pokožce i přírodě. Neobsahují fosfáty, ftaláty, barviva ani bělicí činidla či konzervační látky. Jejich účinnými složkami jsou například aktivní soda, extrakty z granátového jablka či aloe vera.  Zvítězí nad skvrnami, ale zároveň ochrání barvy i textilie a prádlo příjemně provoní.

 

 

Pro dokonalou hebkost, měkkost a vůni prádla lze použít i aviváž se zcela přírodním složením. Vybírejte z produktů  s výtažky a vůní levandule, aloe vera, mandlového mléka či květu bavlny. Parfemace je pouze decentní a neobsahuje žádné dráždivé složky. A Frosch aviváž je citlivá k pokožce, hypoalergenní a dermatologicky testovaná.

Vyčistěte svou pračku silou kyseliny citronové Zdroj: Frosch

Pro stoprocentně vyprané prádlo si nevystačíme jen s kvalitními přípravky. Nesmíme zapomínat na naši pračku. Má-li nám být dobrým pomocníkem, nezapomeňme ji pravidelně čistit. A jak jinak než s dalším produktem firmy Froch – hygienickým čističem pračky s citronem. Silou receptury s kyselinou citronovou snadno odstraníte nepříjemný zápach, zbavíte se vodního kamene a stále zůstanete v mezích nejpřísnějších ekologických norem.

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login