Architektura a design

DORSIS WOODY – dveře lícují se stěnou díky skryté a rámové zárubni

Od   | 

Stavíte nebo rekonstruujete a chcete mít svůj nový domov moderní? Minimalismus vládne dnešním interiérovým trendům, systém skryté zárubně Dorsis FORTIUS 52 a rámové zárubně WOODY je toho důkazem.

Zárubně splývají spolu se stěnou a vytvářejí jednolitý vzhled

Unikátní kombinace skryté zárubně Fortius 52 s rámovou zárubní umožňuje volně pracovat s estetikou prostoru v duchu všech minimalistických principů a zároveň využít designových možností, které přidaná rámová zárubeň nabízí. Přitom stále platí, že i rámová zárubeň Woody je bez výstupků, zdobných prvků a stále plně lícuje se stěnou.

Dorsis Woody ocení stavitelé, kteří touží po kombinaci moderního designu a klasických interiérových prvků – nyní mají jedinečnou možnost zvýraznění plochy dveří a celého dveřního prostoru při zachování designové čistoty a ničím nerušené linie stěny.

SDK opláštění Fortius woody

Po zaomítání Fortius woody

Jaké jsou hlavní výhody konceptu WOODY?

  • univerzální systém pro zdivo i SDK příčky s otevíráním dovnitř i ven
  • průchodová výška až 2700mm
  • variabilita povrchu dveří i zárubní – od přírodní dýhy přes CPL desky ve škále odstínů RAL a NCS a různých dekorech. Dveře jsou dostupné v plné i prosklené variantě.
  • možnost aplikace volitelných prvků – skrytých samozavíračů a dveřních zarážek, elektrického otevírání, atd.
  • bezspárové napojení rámové zárubně zajišťující čistotu a eleganci dveřního otvoru

Díky viditelným zárubním působí dveře robustnějším dojmem a díky výškovému splynutí se stěnou je dojem efektní

Variabilita povrchů dveří Fortius 52 je v případě použití zárubní Woody neuvěřitelná. Zárubeň může mít stejný povrch, jako dveře, a tak elegantně rozšířit dveřní plochu. V případě využití dýhy je k dosažení bezchybného designu nutné vyrobit dveře i zárubně ze stejného kmene, aby bylo dosaženo stejné barvy a kresby u dveří i zárubně. Chceme-li využít dveřní plochu jako dominantní vizuální prvek interiéru, můžeme nechat dveře barevně kontrastovat se zárubní.

Odlišně barevná zárubeň dává vyniknout dveřím

 

VÍCE INFO NA DORSIS.CZ

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login