Doplňky do bytu

Kreativní vánoční dárek – malování podle čísel

Od   | 

Pamatujete si, jak jste si jako malí malovali? Jak jste dle čísel našli barvu a vybarvili tak obrázek podle předlohy? Chtěli byste se vrátit do dětských let a užít si relax v podobě malování podle čísel? Využijte nabídek, které na internetu můžete získat, a pořiďte si relaxační balíček, v podobě malování podle čísel. Jedná se o propracovaný produkt, kterým můžete potěšit rodinu nebo sami sebe.

Vybírat můžete z několika obtížností, dle toho, na co se cítíte. Malování podle čísel je určeno pro všechny věkové skupiny. Ideální jako vánoční nebo narozeninový dárek pro lidi, kteří mají hodně práce a neumí relaxovat. Malování je pohltí a získají skvělý doplněk do domácnosti. V článku naleznete několik tipů a rad kde nakoupit, jak malovat a kam pověsit obrázek, který vymalujete podle čísel.

Obraz malování podle čísel ulice v Londýně. Zdroj: Dovido.cz

Potřebujete k tomu nějaký nástroj?

Zpravidla se vybarvují obrazy štětci. Jestliže chcete zvolit jednodušší motivy, můžete vybarvovat za pomocí pastelek nebo fixů. K dispozici jsou samozřejmě kompletní sady, které jsou součástí malování podle čísel. Získáte tak nejenom předlohu, ale také barvy a štětce. Můžete si vybrat také obraz na plátně, který si sami vybarvíte, a získáte tak originální doplněk do bytu.

Hledáte-li levnější alternativu, musíte počítat s tím, že barvy nebudou součástí. Jestliže chcete malování podle čísel darovat někomu blízkému, bude určitě vhodnější celá sada. Dotyčný se nebude muset o nic starat a může se směle pustit do díla.

Akrylové barvy jsou součástí sady. Zdroj: Unsplash.com

Co všechno můžete malovat?

Nabídek je tolik, že si určitě vyberete. Můžete si pořídit abstraktní obrazce, dětské motivy nebo reálné obrazy. Mezi nejoblíbenější patří mystická stvoření, přírodní scenérie nebo zvířátka. Existuje také několik levelů, takže se nemusíte bát, že by bylo malování pro začátek složité. Nebo naopak, pokud už máte nějaké zkušenosti, můžete sáhnout po složitějším motivu, který vám zabere mnoho času, než jej namalujete.

Obraz malování podle čísel kočka. Zdroj: Dovido.cz

Nabídek je tolik, že si určitě vyberete. Můžete motivy vybírat i dle toho, jaká barva dominuje v místnosti, do které chcete obraz pověsit. Například květin je k dispozici několik stovek. Ať už je rozdělíme podle barev, velikostí nebo druhů rostlin.

Vybírat můžete z mnoha variant a velikostí

Jak už jsme psali výše, je mnoho motivů, které si můžete vybrat. Dokonce se ani při malování nemusíte řídit barevnou předlohou a barvy volit dle vlastního uvážení. Je dobré akorát zachovat číselnou soustavu, aby se vám nemíchaly jednotlivé barvy do sebe. Jestliže je číslo jedna zelené a číslo dva modré, můžete tyto barvy prohodit, ovšem dbejte na to, aby všechna políčka s číslem jedna byla modrá a to samé u čísla dvě. V současné době jsou obrazy, které se malují podle čísel, tak propracované, že na první pohled nemusí být patrné, že jste obraz malovali vy. Naleznete mnoho krásných motivů, které se dokonale hodí do vaší domácnosti. Nebojte se kýče, obrazy jsou tvořeny tak, aby splňovaly vaše očekávání, a pokud budete postupovat dle předlohy, nemůžete se splést.

Zdroj: Dovido.cz

Velikosti jednotlivých obrazů se samozřejmě také mění dle vašeho přání. Můžete si pořídit velký obraz, který bude dominantou vašeho pokoje nebo menší obrázek, který zapadne do celkového konceptu a doladí stěnu do dokonalosti.

Rozšířená nabídka na internetu

Jelikož je v současné době nabídka stále více zaměřena na internetové obchody, jsou zde také široké nabídky za akční ceny. Neváhejte proto a z pohodlí domova si objednejte tuto jedinečnou relaxační techniku, která vás bude bavit a vytrhne vás z každodenního stereotypu. Uvidíte, že se naučíte něco nového, něco, co ve vás vyvolá pocit klidu.

Zdroj: Dovido.cz


You must be logged in to post a comment Login