Architektura a design

Domov plný chytrého osvětlení: Signify představuje nové, snadno použitelné produkty chytrého osvětlení WiZ

Od   | 

Společnost Signify, světový lídr v oblasti osvětlení, představuje novou řadu chytrých svítidel WiZ pro každodenní pohodlné použití. S ekosystémem WiZ a nejnovější řadou produktů – sestávající z chytrých stolních lamp, stropních svítidel a příslušenství – je propojení celé domácnosti s chytrým osvětlením snadnější než kdykoli předtím. 

Zdroj: Signify, WiZ Hero

 

  • Vytvořte si útulný čtecí koutek s novou stolní lampou WiZ Hero
  • Ozdobte stěny svého pokoje barevným světlem s přenosnou lampou WiZ Squire
  • Proměňte pomocí stropních svítidel WiZ jakoukoliv místnost k nepoznání
  • Udělejte z každé zásuvky chytrou zásuvku pomocí WiZ Smart Plug s funkcí sledování spotřeby energie

 

Vytvořte si vhodnou atmosféru

Chcete proměnit strohé stěny v útulná čtecí zákoutí? Nové svítidlo WiZ Hero je kompaktní a všestrannou stolní lampou, která dokáže jediným dotykem vytvořit ideální atmosféru pro čtení, práci nebo odpočinek. Je vybavena předprogramovanými režimy probuzení a spánku, které vám pomohou příjemně se ráno probudit a nabrat energii a večer hladce usnout. Jedinečné ovládání lampy poklepáním je dostatečně snadné, aby jej mohly používat i děti jako lampičku na nočním stolku.

Zdroj: Signify, WiZ squire

Signify představuje další nové světlo vhodné na noční stolek nebo poličku: stolní lampičku WiZ Squire. Díky unikátnímu designu se dvěma světelnými zónami můžete ozdobit jakoukoli prázdnou stěnu zábavnou sprškou barevného světla a zároveň nasvítit pracovní plochu měkkým světlem, které vytvoří uklidňující, harmonickou atmosféru. 

Chytrá stropní svítidla vhodná do každé místnosti

Zdroj: Signify

Chcete-li elegantní chytré světlo, zvolte si stmívatelná stropní svítidla WiZ. Díky minimalistickému a tenkému designu se dobře uplatní v obývacích pokojích i ložnicích a podtrhne jedinečnost jakéhokoliv interiéru.  S režimem cirkadiálního rytmu můžete nyní napodobit proměny přirozeného slunečního světla v průběhu dne i ve vaší domácnosti.

Stmívatelná svítidla WiZ Adria Daylight a stropní svítidla Warm Dimmable Ceiling přinášejí chytré osvětlení také do funkčních částí domácnosti, jako je kuchyň, koupelna nebo chodba. Abyste mohli ovládat světla pomocí aplikace nebo hlasového ovládání, stačí je připojit k aplikaci WiZ. Už vás nebude oslňovat jasné světlo, když se v noci vydáte do koupelny nebo do kuchyně, ale pomocí hlasu jednoduše nastavíte teplé, tlumené světlo.

Zdroj: Signify

Barevné zářivky WiZ Full Color nebo stmívatelné zářivky White Build on dokáží vizuálně podtrhnout výrazné prvky ve vaší domácnosti pomocí přímého osvětlení. Díky polohovací hlavici zvýrazní barvy stěn, zajímavých detailů a dalších prvků, na které chcete strhnout pozornost.  Případně můžete osvětlení nasměrovat na pracovní plochu a získat tak studené světlo, které vám pomůže zlepšit koncentraci a produktivitu.

WiZ představuje novou žárovku z matného skla, která se ideálně hodí například k zavěšení nad jídelním stolem. Tato poutavá žárovka vrhá rovnoměrné světlo ve všech odstínech bílé barvy, které je díky matnému povrchu žárovky příjemné pro oči.

Zdroj: Signify

Proměňte obyčejná svítidla na chytré osvětlení

Pomocí chytré zásuvky WiZ Smart Plug lze obyčejná svítidla a spotřebiče (například přenosné ventilátory nebo stojací lampy) proměnit na chytrá zařízení a ovládat je bezdrátově pomocí aplikace WiZ nebo hlasového asistenta. Uživatelé tak mohou nastavit jednotlivé rutiny a ovládat světlo nebo spotřebič, i když jsou mimo domov. WiZ Smart Plug má zabudovaný měřič spotřeby, který pomáhá s její optimalizací.

Zdroj: Signinfy

„Pokračujeme v rozšiřování ekosystému WiZ o chytré inovace, jako je zásuvka Smart Plug a nová stolní a stropní svítidla, která vyhoví každé náladě a stylu. Tím, že nabízíme nejintuitivnější a nejsnadněji nastavitelný ekosystém s aplikací plnou funkcí, která propojuje naše chytré produkty, pomáháme spotřebitelům vytvářet příjemné prostředí – s chytrými světly, která se hodí pro každý životní styl,” říká Maikel Klomp, Business Leader ve společnosti  WiZ Connected. 

Spolehlivý ekosystém WiZ přichází s uživatelsky přívětivou aplikací a jednoduše nastavitelnými zařízeními typu plug-and-play, která fungují prostřednictvím stávajících sítí Wi-Fi a Bluetooth. Tato snadno použitelná technologie zlepšuje každodenní život a doplňuje domovy uživatelů – a zároveň lidem zpřístupňuje inteligentní propojené osvětlení.

 

VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

Skvělou světelnou atmosféru můžete mít i na zahradě!

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login