Koupelny

Domácí prázdninová nálada aneb jak dostat atmosféru moře, písku a vln do své koupelny

Od   | 

Touha po čerstvém vzduchu, dovolené a svobodném cestování bez hranic nebyla nikdy větší než dnes. Jako výrobce špičkových koupelen ze stoprocentně přírodního materiálu smaltované oceli Kaldewei a jako zdroj inspirace pro milovníky designu Kaldewei ukazuje, jak lze prostřednictvím správně zvolených koupelnových řešení uspokojit touhu po dovolené a odpočinku také přímo doma – ve vlastní koupelně.

Je to totiž místo, kde lidé ráno čerpají sílu a večer regenerují po naplněném a namáhavém dnu. Kaldewei prezentuje nápady na vybavení koupelny, které přinášejí také do našich domovů pocity životní lehkosti, slunce a relaxace jako na dovolené.

Bujná zeleň deštného pralesa, tyrkysové Středomoří nebo jasně modrá obloha tyrolských hor posetá bílými mraky – to jsou smyslové vjemy spojené s nepopsatelným pocitem bezmezné volnosti, klidu a spokojenosti, které nás jako vzpomínky na dovolenou provázejí po celý život. Pro znovu vybavení těchto momentů a využití pocitů lehkosti s nimi spojených v každodenním životě svázaném nejrůznějšími omezeními, se koupelna hodí více než kterákoli jiná místnost. Při troše správného uspořádání zde není těžké se oprostit od všedního dne a užít si skutečného pocitu z dovolené také ve vlastním domově.

Skoro jako v deštném pralese: Přírodní materiály ve stylu Naturdeko

Relaxace ve dvou téměř jako v deštném pralese s maximálním komfortem při sprchování, koupání a osvěžování u umyvadla: Přírodní materiály podlahy, koupelnového nábytku a doplňků jako je dřevo, samet či hedvábí se dobře kombinují s udržitelnými koupelnovými řešeními z řady Kaldewei Emerso a žlabovými sprchami Nexsys a vytvářejí harmonický celek v barevné kombinaci zelená, bílá a hnědá. Vedle zurčící dešťové sprchy navozují atmosféru tropického ráje doplňky ve stylu Naturdeko na stěnách a rostliny umístěné v prostoru. Dojem umocňuje použití oceli a skla spojených v jedinečnou smaltovanou ocel Kaldewei, jejíž původní složky rovněž pocházejí z přírody. Výsledkem je prostor s příjemnou atmosférou deštného pralesa, který spolu s vybavením pro obývací pokoj, jako je křeslo a polštář, vytváří místo klidu a relaxace pod vlastní střechou.

Přírodní materiály podlahy, koupelnového nábytku a doplňků jako je dřevo, samet či hedvábí se dobře kombinují s udržitelnými koupelnovými řešeními z řady Kaldewei Emerso a žlabovými sprchami Nexsys a vytvářejí harmonický celek v barevné kombinaci zelená, bílá a hnědá.

Středomořská lehkost v koupelně: Měkké obrysy a filigránní design sbírají body

Tyrkysově zbarvená voda obklopená skalnatými svahy a pocit lehkosti, který si člověk se Středomořím spojuje, se zrcadlí v barevné kombinaci tyrkysové a šedé, jako barev určených pro stěny a podlahu, a alpské bílé exkluzivního tria Kaldewei: Extra plochá sprchová vanička Kaldewei Nexsys, volně stojící vana Meisterstück Centro Duo Oval i umyvadlové mísy Miena upoutávají pozornost v koupelně navozující pocit dovolené jako oceňované designové klasiky svými měkkými konturami a filigránním designem. Další plusové body získávají zaoblené hrany van, jemná tenkostěnnost umyvadlových mís a integrovaný žlabový odtok ve sprše. Provedení sprchy s přechodem v úrovni podlahy ještě více otevírá koupelnový prostor a tak podtrhuje pocit neomezené svobody v koupelně.

Extra plochá sprchová vanička Kaldewei Nexsys, volně stojící vana Meisterstück Centro Duo Oval i umyvadlové mísy Miena upoutávají pozornost v koupelně navozující pocit dovolené jako oceňované designové klasiky svými měkkými konturami a filigránním designem.

Kaldewei Meisterstücky: Modrá horská obloha se setkává s vlnami jako na moři

Ať již jako vzpomínka na zářivě modrou oblohu tyrolských hor posetou osamělými mraky nebo na vlny burácejícího Atlantiku s bílými hřebeny vln: V domácí koupelně ve stylu dovolené vítězí blankytně modrá ve spojení s bílou. Koupací vana a umyvadla ze série volně stojících solitérů Meisterstück Emerso i extra plochá sprchová vanička Kaldewei Nexsys v alpské bílé vynikají jako osvěžující kontrasty k barvě stěn, a tak vyvolávají nádherné vzpomínky na dávno zapomenuté prázdninové okamžiky. Příjemné dotyky při koupeli ve vaně ze smaltované oceli Kaldewei evokují vodou vyhlazené skály v moři. K tomu přidejte pohled přes mírně stoupající okraj vany, Meisterstücku navrženého designérem Arikem Levi, a budete před sebou vidět nahoru a dolu se houpající vlny. Smyslové vjemy, které mohou vzniknout pouze v koupelně Kaldewei, vycházející z rovnováhy přírodních materiálů a jedinečného designu.

Vana a umyvadla ze série volně stojících solitérů Meisterstück Emerso i extra plochá sprchová vanička Kaldewei Nexsys v alpské bílé zde vynikají jako osvěžující kontrasty k barvě stěn, a tak vyvolávají nádherné vzpomínky na dávno zapomenuté prázdninové okamžiky.

Navíc díky povrchu Kaldewei vyznačujícímu se obzvláště snadnou údržbou nepřijdou prázdninové pocity nazmar namáhavým čištěním, ale přetrvají i po koupeli či sprchování. Dovolená ve vlastních čtyřech stěnách však znamená i menší zátěž pro životní prostředí. Dlouhé cestování letadlem do dalekých zemí není možné a většina z nás se chce vyhnout nervy drásajícím postáváním v zácpách na silnicích. Toto uvědomění problematiky životního prostředí podporuje rovněž smaltovaná ocel Kaldewei, jejíž přírodní suroviny lze 100% recyklovat.


You must be logged in to post a comment Login