Doplňky do bytu

Dokonalé nože Wüsthof v dárkové sadě Perfect Match

Od   | 

Wüsthof, to je synonymum pro tu nejvyšší nožířskou kvalitu, elegantní design a spolehlivou funkčnost. Poznejte všechny tyto hodnoty v  dárkovém balení dvou jedinečných nožů Perfect Match Classic Ikon!

Kuchařský nůž Classic Ikon je vítězem testu kuchařský nožů časopisu dTest.

Německá společnost Wüsthof vyrábí nožířské produkty už od roku 1814, kdy začínala jako malá rodinná firmička. Dnes ji vedou zástupci již 7. generace Harald a Viola Wüsthof, pod jejichž dohledem tvoří nože a další příslušenství více jak 400 zaměstnanců. Po celých 200 let své existence klade značka důraz především na kvalitu a transparentní původ – 100 % nožů je vyrobeno v Německu, konkrétně ve městě Solingen. I to je důvod, proč si ji oblíbili nejvýznamnější kuchaři, kteří na ostří nožů nedají ve své práci dopustit.

Dárková sada obsahuje dva nože. S černou rukojetí pro muže a krémovou pro ženu

Nyní přichází značka s originálním kouskem – dárkovým setem dvou nožů Perfect Match Classic Ikon. Limitovaná edice zahrnuje kuchařské nože Classic Ikon a Classic Ikon Créme, které potěší jak ji, tak jeho. Oba nože vynikají perfektním vyvážením, ergonomickým designem rukojeti, na jejichž zpracování se podíleli profesionální kuchaři a nízkou hmotností, díky čemuž se s nimi skvěle manipuluje. Nůž s černou rukojetí je navíc vítězem testu kuchařský nožů časopisu dTest.

Fotogalerie:

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login