Architektura a design

V době koronaviru zařizujte interiér z pohodlí domova

Od   | 

Co můžeme udělat, pokud jsme měli v plánu změnit svůj interiér nebo třeba jen sedačku, a nyní si sami nemůžeme dojít do prodejny za odborníkem?

Možná je to právě čas, kdy máte možnost se více zaměřit na to, jakou změnu ve svém interiéru vlastně chcete. Ať už je to rozsáhlejší změna, či nějaká drobná. Karanténa nás může svým způsobem donutit se do dlouho odkládané činnosti pořádně opřít. V této době trávíme více času doma, můžeme tedy klást větší pozornost na náš vnitřní prostor. A také můžeme své představy konzultovat s naší drahou polovičkou či se zbytkem rodiny a najít společnou cestu.

On-line umíme poradit i s výběrem barevného řešení

První bod. Inspirujte se. V dnešní době internetu není žádný problém si vytvořit představu o vašem bydlení i třeba jen online. Pro čerpání inspirace doporučujeme známou platformu Pinterest, kde najdete spoustu inspirace zvláště ze zahraničí. A s největší pravděpodobností tak strávíte nevědomky až několik hodin. (P.S. Těžce návykové).

Ve fázi, kdy jste nasbírali inspiraci, či už představu máte, zabrouzdejte na naše webové stránky, kde najdete bohatý sortiment – od zrcadla, přes sedačku až po kuchyň. Pokud už máte nějaké oblíbence z našeho webu, nebo se potřebujete na něco zeptat, stačí nám zaslat nezávaznou poptávku, ať už přes kontaktní formulář, kontakty na webu či sociální sítě. Rádi se vám budeme věnovat a najdeme spolu řešení.

Pomůžeme s výběrem potahových látek a ostatních textilních dekorací

Nenašli jste u nás, co jste hledali? Neváhejte nám poslat vaše představy nebo inspirační fotky produktů, které jste našli třeba na Pinterestu či jinde, a my vám pomůžeme dohledat produkty ve stejném stylu. Naše portfolio nábytku nemá téměř hranice, proto na webu neprezentujeme zdaleka vše. Rádi vám však nabídku zpracujeme.

Napište nám kdekoliv – Facebook, Instagram nebo web. Po naší vzájemné komunikaci pak už zbývá jen setrvat na návštěvu showroomu.

Zařizujete si celý interiér? Doporučujeme vše konzultovat s designérem, pokud si však na akci troufáte sami a jste zručnější kreativci, můžete si pro lepší představivost celého konceptu vytvořit takzvaný moodboard. Pomůže vám sladit jednotlivé kusy nábytku a vše správně barevně podtrhnout. (Existují online programy zdarma).

Moodboard si můžete připravit i sami doma

Pak už zbývá jen počkat a po skončení nezbytně nutné izolace můžeme společnými silami pokračovat u nás na prodejně. Ve vybírání vzorků materiálů, látek, kombinací a dolaďovat vše nezbytné k tomu, abychom vaše plány a vize zhmotnili a dotáhli do konečné reality.

Pomůžeme s celkovým řešením od podlahy přes nábytek až po detaily, jakými jsou svítidla.

A proč nám svěřit interiér?

Díky našim dvaceti osmiletým zkušenostem jsme v interiérech opravdu jako “doma”. O interiér se vám postaráme komplexně. Máme specialisty na každé spektrum naší nabídky, takže jsme schopni pokrýt všechny vaše potřeby s maximální odbornou péčí.

Tým Casamoderna má spoustu neotřelých nápadů a invence.

Čeho všeho že jsme to schopni?

Od návrhu vašeho domu či bytu vám zařídíme pokládku podlahových krytin, dodáme dveře, vyrobíme nábytek na míru, popřípadě doplníme stěny o moderní stěrky či tapety. Postaráme se o to, abyste měli kuchyň snů a váš domov vám zrealizujeme podle vašich představ včetně veškerého interiérového vybavení

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám nic neunikne!

 

Náměstí Na Sádkách 705, 252 41 Dolní Břežany

 

www.casamoderna.cz

 

Fotogalerie:

 

 


You must be logged in to post a comment Login